Ana Sayfa ANA SAYFA Zaferspor’lu Kızların Rakibi Konak Belediye Spordu..

Zaferspor’lu Kızların Rakibi Konak Belediye Spordu..

76 gösterim
0

Play-Off maçlarına antrenman ve hazırlık maçları yaparak hazırlanan Zafer Sporlu Kızların bu haftaki konuğu Konak Belediye Spor takımıydı.

Play-Off maçlarına antrenman ve hazırlık maçları yaparak hazırlanan Zafer Sporlu Kızların bu haftaki konuğu Ülkemizi Avrupa kupalarında başarıyla temsil eden, Türkiye Birinci Lig Takımlarından Konak Belediye Spor takımıydı.

Tam gün Zafer Sporun misafiri olan Konak Belediye Sporlu Kızlar ile Zafer Sporlu Kızlar birlikte kahvaltı ederek güne başladılar. Ardından Soma Belediye TFF Tesislerinde hazırlık maçı yapıp yine Zafer Spor Tesislerinde beraber yemek yedikten sonra ilçeden ayrıldılar.

Normal süresi 2-2 berabere biten maçı uzatma bölümünde 5-3 Konak Belediye Spor kazandı.

Konak Belediyespor ‘un Teknik Direktörü Ali Alanç “Soma’da böyle imkanlara ve sporculara sahip bir kadın futbol takımının bulunması bizi çok etkiledi. Çok yetenekli ve disiplinli sporculardan oluşan bir takımla mücadele ettik. Bundan sonrası için çok daha iyi ilişkiler içerisinde bulunup bizde buradaki sporcu potansiyelini değerlendirmek isteriz. En az 3-4 oyuncunun şu anda birinci ligde oynama potansiyeline sahip olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca bize mükemmel bir ev sahipliği yaptılar sabah kahvaltısından maç sonrası yemeğine kadar her detayı düşünmüşler kendilerine bu konu da da teşekkür ediyorum.” Dedi.

FOTO GALERİ :

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi