Ana Sayfa ANA SAYFA Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası başlıyoooorrr !

Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası başlıyoooorrr !

419 gösterim
0
Spread the love

Yıldız ve Genç Kızlar kategorilerinde Türkiye şampiyonaları başlıyor. Yıldızlar kategorisinde 92, Gençler kategorisinde ise 109 kulüp şampiyonalarda yer almaya hak kazandı.

Yıldızlar kategorisinde grup müsabakaları, kulüplerin coğrafi dağılımları ile 3 veya 4’er takımdan oluşan toplam 26 grupta, tek devre lig usulüne göre oynanacak. Gruplarında ilk sırayı alan takımlar, 1. Eleme Turu’nda mücadele etmeye hak kazanacak. Yıldız Kızlar Şampiyonası grup müsabakaları 22 – 26 Ocak 2018 tarihleri arasında oynanacak.
Önemli Bilgilendirme:

Şampiyonalar öncesinde kulüplerin oyuncu listesi göndermelerine gerek yoktur. Yaş aralığına uygun kulübe tescilli tüm sporcular müsabakalarda yer alabilir.

Her iki kategoride grupları belli olmayan takımların kura çekimi 2 Ocak 2018 Salı günü saat 14.00’te yapılacak. Müsabakaların oynanacağı iller ve statlar kura çekimi sonrasında belirlenecek.
Kulüp temsilcileri 2017/18 Sezonu Yıldız ve Genç Kızlar kura çekimini canlı olarak aşağıdaki linkten izleyebileceklerdir.

http://meeting.tff.org/ygkkc18/

Katılımcılar, kura çekiminin başlamasına 10 dakika kala canlı yayın odasına kabul edilecek. Katılımcı olarak canlı yayın odasına girecek kulüp yetkililerinin, temsil ettikleri kulübün isimlerini “kullanıcı adı” olarak yazmaları önemle rica olunur.

Gruplar belli oldu ;

2018 Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası Grupları 


Kaynak : TFF.Org

Haberle ilgili bir konuda bilgindefterlicom@gmail.com adresine mesaj atabilirsiniz
Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi