Ana Sayfa ANA SAYFA Vedaş Hakkari’ye moral verdi

Vedaş Hakkari’ye moral verdi

86 gösterim
0
Spread the love

VEDAŞ, 1. Lig Play-Off müsabakalarında başarılı sonuçlar alan Hakkarispor kadın futbol takımına moral verdi.

VEDAŞ, 1. Lig Play-Off müsabakalarında başarılı sonuçlar alan ve Play-Off 2. tur maçlarına hazırlanan Hakkarispor Kadın Futbol Takımına dün Şirket merkezindeki sinema salonunda moral etkinliği düzenledi.

12 – 15 Nisan tarihlerinde Malatya’da ikinci turu oynanacak Play-Off maçları öncesinde Hakkari Spor Kadın Futbol Takımı’na moral vermek için kadın sporcuların başarı öykülerinin anlatıldığı filmin izlendiği etkinlik sonrasında takıma konuşma yapan VEDAŞ Şirket Müdürü Emrullah Okuducu: “Dağ kentin futbol melekleri olarak tanıdığımız takımımızın başarıları bizleri gururlandırıyor. Sizler bu yolculuğa başlarken bu sene o sene dediniz ve bizler de bu senenin şampiyonluk senesi olacağına inanıyoruz. Hırsınız, azminiz ve yüksek enerjiniz inşallah kupayı getirecek. Hepinize başarılar diliyorum. VEDAŞ olarak amatör sporların desteklenmesini kendimize şiar edindik, bundan sonraki süreçte de sonuç ne olursa olsun maddi ve manevi dağ kentin meleklerinin yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

“Bölgemizdeki kızlara ilham oluyoruz”

Çok çalışarak ve uzun yıllar emek vererek tüm olumsuzluklara rağmen tırnaklarıyla kazıyarak bugünlere geldiklerini ifade eden Hakkarispor Kadın Futbol Takımı Antrenörü Cemile Timur, “Önceki senelerde çok şanssız bir şekilde play-off’larda eleniyorduk. Bu sene çok şükür takımın inancı tam ve başarılı sonuçlar alıyoruz. Takımımızın başarısı bölgemizdeki kız çocuklarına da ilham oluyor ve bu bizleri çok gururlandırıyor. Kalan 3 (üç) maçtan 4 puan almamız durumunda kupayı şehrimize getireceğiz. Bu gece bizlere moral olan VEDAŞ ailesine takımım adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi