Ana Sayfa ANA SAYFA “Uçan Kızımız ” Dicle Aslan’ın evini bakın spor camiasından kimler ziyaret etti

“Uçan Kızımız ” Dicle Aslan’ın evini bakın spor camiasından kimler ziyaret etti

109 gösterim
0
Spread the love

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi,Amatör Kurulu Başkanı Ali Düşmez ,Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş ,Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanı Ersan Başar ve ünlü Teknik Direktör Yılmaz Vural beraberlerindeki Ağrı amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Erkan Kösedağ’la ,Kadınlar 2.Ligi ekiplerinden Ağrı Birlik Spor’un kafilesini taşıyan minibüsün devrilmesiyle hayatını kaybeden “Uçan Kız ” lakaplı Dicle Aslan’ın ailesini ziyaret edip taziyelerini iletti.

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi,Amatör Kurulu Başkanı Ali Düşmez ,Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş ,Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanı Ersan Başar ve ünlü Teknik Direktör Yılmaz Vural beraberlerindeki Ağrı amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun düzenlediği “Sporun Enleri” törenine katılmak için bir araya geldi.

Düşmez,Durmuş,Başar ve Vural ,ödül töreni sonrası beraberlerindeki Ağrı Amatör spor kulüpleri Federasyonu Başkanı Erkan Kösedağ’la 18 Mart ‘taki trafik kazasında ölen Ağrı Birlikspor Kadın futbol Takımının sporcusu Dicle Aslan’ın Fevzi Çakmak Mahallesindeki evinde ailesini ziyaret etti.

Ali Düşmez ,Vefat eden Dicle Aslan’ın annesi Fatma Aslan’a “Başınız sağolsun acınızı paylaşıyoruz her zaman yanınızdayız.Allah başka acı vermesin.Mekanı cennet olsun ” dedi.

Dicle Aslan’ın 21 yaşındaki Ağabeyi Fırat Aslan’ın işsiz olduğunu öğrenen Düşmez  ,kendisine iş bulunmasıyla için ilgililerle görüşeceğini söyledi.

Anne Fatma Aslan’da gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti.

Ağrı Birlikspor Kadın Futbol Takımı kafilesi, geçen sezon mücadele ettiği Kadınlar 2. Lig’de Konya İdmanyurdu ile yapacağı maç için Malatya’ya giderken 18 Mart 2017’de kaza geçirmişti. Kazada takımın bulunduğu minibüs Patnos-Muş yolunun Doğansu köyü mevkisinde yan yatmış, olayda futbolculardan Dicle Aslan hayatını kaybetmiş, 17 kişi de yaralanmıştı.

Kaynak :http://www.ulusalekonomi.com/

Haberle ilgili bir konuda bilgindefterlicom@gmail.com adresine mesaj atabilirsiniz 

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi