Ana Sayfa ANA SAYFA U19 Kadın Milli Takımı, Kıbrıs Rum Kesimi’ni 3-1 yendi

U19 Kadın Milli Takımı, Kıbrıs Rum Kesimi’ni 3-1 yendi

44 gösterim
0
Paylaş

U19 Kadın Milli Takımımız, 2018/19 UEFA U19 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Eleme Turu 2. Grup’taki ikinci maçında Kıbrıs Rum Kesimi’ni 3-1 mağlup etti.

Antalya’da oynanan ve Danimarka Futbol Federasyonu’ndan Frida Nielsen’in yönettiği maçta, Milli Takımımızın gollerini 32. dakikada Seda Nur İncik, 36. dakikada Birgül Sadıkoğlu ve 87. dakikada İrem Eren kaydetti. Kıbrıs Rum Kesimi’nin golünü 69. dakikada Stavriana Antoniou attı.

Grubun diğer maçında İsviçre, Azerbaycan’ı 3-0 mağlup etti.

U19 Kadın Milli Takımımız, gruptaki son maçında 9 Ekim 2018 Salı günü 16:30’da İsviçre ile karşılaşacak.

Hakemler: Frida Nielsen, Line Maria Rasmussen, Tiziana Trasciatti, Valentina Finzi

Türkiye: İrem Damla Şahin, Kevser Kartal, Melisa Nilgün Keser (Dk. 46 Berdan Bozkurt / Dk. 73 Cansu Nur Kaya), Havane Dilbe, Ece Tütüncü, Büşra Kuru, Seda Nur İncik, Pelin Nur Çelebi (Dk. 25 Helin Ataç), Şehriban Dülek (Dk. 25 İrem Eren), Birgül Sadıkoğlu, Melike Öztürk

Kıbrıs Rum Kesimi: Katsonouri, Dionysiou, Michael, Nestoros (Dk. 46 Christofi), Karaspyrou, Charalambous, Antoniou, Evripidou (Dk. 46 Aristodimou), Zorzi, Adamou (Dk. 46 Adamou), Zachariou (Dk. 46 Makri)

Sarı Kartlar: Dk. 20 Pelin Nur Çelebi, Dk. 71 Büşra Kuru (Türkiye)

U19 Kadın Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası Eleme Turu aday kadrosunda şu isimler bulunuyor:

Kaleciler:
Bedriye Cam (Şanlıurfa Gençlik Spor), İrem Damla Şahin (Yenimahalle 52 Spor), Zeynep Efsanur Koyun (Karadeniz Ereğli Belediye Spor)

Defans:
Cansu Nur Kaya (Pendik Çamlık Spor), Dilan Yeşim Taşkın (SKN St. Pölten Frauen), Ece Tütüncü (Dudullu), Ferda İpek Çevik (Dudullu), Havana Dilbe (Horozkentspor), Melisa Nilgün Keser (Yenimahalle 52 Spor), Serra Can (Karadeniz Ereğli Belediye Spor)

Orta Saha:
Berdan Bozkurt (Dudullu), Büşra Kuru (FC Speyer), Diyan Ceyhan (Hakkari Gücü Spor), Fatma Beyza Şahin (USC Landhaus), Helin Ataç (Kocaeli Bayan Futbol Kulübü), Kevser Kartal (1207 Antalya Döşemealtı Belediye Spor), Pelin Nur Çelebi (Fomget Gençlik ve Spor), Seda Nur İncik (1207 Antalya Döşemealtı Belediye Spor), Şehriban Dülek (Pendik Çamlık Spor)

Forvet:
Birgül Sadıkoğlu (Eskişehir Öncü Spor Kulübü), İrem Eren (Beşiktaş A.Ş.), Melike Öztürk (Horozkentspor)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Suat Okyar

U19 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Eleme Turu Grup 2 Maç Programı:

Tarih – Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

03.10.2018 – 13:00

İSVİÇRE

9 – 0

KIBRIS RUM KESİMİ

Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi Emir Hotels 2

03.10.2018 – 16:30

AZERBAYCAN

0 – 2

TÜRKİYE

Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi Emir Hotels 1

06.10.2018 – 13:00

İSVİÇRE

3 – 0

AZERBAYCAN

Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi Emir Hotels 2

06.10.2018 – 16:30

TÜRKİYE

3 – 1

KIBRIS RUM KESİMİ

Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi Emir Hotels 1

09.10.2018 – 16:30

KIBRIS RUM KESİMİ

AZERBAYCAN

Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi Emir Hotels 2

09.10.2018 – 16:30

TÜRKİYE

İSVİÇRE

Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi Emir Hotels 1

Puan Durumu:

2. GRUP

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.İSVİÇRE

2

2

0

0

12

0

12

6

2.TÜRKİYE

2

2

0

0

5

1

4

6

3.AZERBAYCAN

2

0

0

2

0

5

-5

0

4.KIBRIS RUM KESİMİ

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi