Ana Sayfa ANA SAYFA U19 Kadın Milli Takımı, İran’a 3-1 yenildi

U19 Kadın Milli Takımı, İran’a 3-1 yenildi

61 gösterim
0
Spread the love

U19 Kadın Milli Takımımız, Rusya’da düzenlenen 2013 Uluslararası Kuban Spring Turnuvası çeyrek finalinde İran’a 3-1 mağlup oldu. Rusya’nın Sochi Bölgesi’ndeki Sputnik Sport Center’da oynanan karşılaşmada Milli Takımımızın golünü 39. dakikada Meliha Sophia Ergen kaydederken, İran’ın gollerini 31 ve 68. dakikada (Penaltıdan) Rahimi ile 56. dakikada Sarsgin attı.

Alınan bu sonuçtan sonra yarı final oynama şansını kaybeden Millilerimiz, Krasnodar Region ile  5.’lik-8.’lik eleme maçıda karşı karşıya gelecek. 14 Mart Perşembe günü  Sputnik Sport Center’da oynanacak karşılaşma TSİ 09.00’da başlayacak.

Millilerimiz, çeyrek final öncesi B Grubu’nda oynadığı ilk maçta Slovakya’ya 2-0 yenilmiş, ikinci maçında ABD ile 2-2 berabere kalmış, üçüncü maçında ise ev sahibi Rusya’yı 1-0 mağlup ederek, grubu üçüncü sırada bitirerek ve çeyrek finale yükselmişti.

U19 Kadın Milli Takımı’nın İran maçı kadrosu şöyleydi: Büşra Öztürk (Dk.76 Gülsüm Tunç), Berna Yeniçeri, Merve Kınıklıoğlu, Kübra Berber, Yaşam Göksu, Semanur Akbaş (Dk.29 Banu Basel, Dk.50 Eda Duran), Ümran Özev, Büşra Eda Acar (Dk.51 Cansu Kurşun), Ayşe Önal, Meliha Sophia, Dilan Akarsu (Dk.72 Medine Erkan).

Teknik Direktör Nur Mustafa Gülen yönetimindeki U19 Kadın Milli Takımımızın kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

Oyuncu Adı Soyadı

Kulübü

Mevki

Doğum Tarihi

Büşra ÖZTÜRK

Trabzon İdman Ocağı

Kaleci

21.04.1995

Büşra YİĞİT

Karadeniz Ereğlispor

Kaleci

02.10.1995

Gülsüm TUNÇ

Hakkari Gücü Spor

Kaleci

26.09.1995

Medine ERKAN

Eskişehirspor

Defans

10.09.1995

Berna YENİÇERİ

Karadeniz Ereğlispor

Defans

26.01.1996

Yaşam GÖKSU

Konak Belediyespor

Defans

25.09.1995

Kübra BERBER

Derince Belediyespor

Defans

01.04.1996

Merve KINIKLIOĞLU

SV Werder Bremen

Defans

07.06.1996

Banu Büşra BASEL

TSV Bayer 04 Leverkusen

Defans

25.08.1996

Ümran ÖZEV

Konak Belediyespor

Orta Saha

01.01.1995

Hilal BAŞKOL

Derince Belediyespor

Orta Saha

10.01.1995

Meliha Sophia ERGEN

TSV Schott Mainz

Orta Saha

10.11.1996

Büşra Eda ACAR

Karadeniz Ereğlispor

Orta Saha

10.03.1995

Eda DURAN

Derince Belediyespor

Orta Saha

24.04.1995

Azize ERDOĞAN

7 Eylül Gençlik ve Spor

Orta Saha

05.08.1996

Semanur AKBAŞ

Derince Belediyespor

Forvet

01.01.1996

Ayşe ÖNAL

Beden Eğ. ve Spor Eğ. Mer. Spor

Forvet

14.02.1996

Cansu KURŞUN

FC Zürich Frauen

Forvet

22.03.1995

Nursel ÖZKAN

Mersin Camspor

Forvet

08.03.1995

Dilan Akarsu

Trabzon İdman Ocağı

Forvet

14.06.1995

2013 Uluslararası Kuban Spring Turnuvası puan cetveli ve maç takvimi şöyle:

A Grubu O P B Grubu O P C Grubu O P
1. İran 3 9 1. ABD 3 5 1.Ukrayna 3 9
2. Kuzey Kore 3 6 2. Slovakya 3 4 2.Romanya 3 6
3. Krasnodar region 3 3 3. Türkiye 3 4 3.Estonya 3 3
4. Moldovya 3 0 4. Rusya 3 3 4. Azerbaycan 3 0

 

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat

06.03.2013-11.00

Kuzey Kore

2-0

Krasnodar Region

Sputnik Sport Center

06.03.2013-11.00

Romanya

0-4

İran

Sputnik Sport Center

06.03.2013-11.30

Slovakya

2-0

Türkiye

Sputnik Sport Center

06.03.2013-17.00

Rusya

0-1

ABD

Sputnik Sport Center

06.03.2013-14.00

Estonya

0-2

Ukrayna

Sputnik Sport Center

06.03.2013-11.30

Azerbaycan

0-1

Romanya

Sputnik Sport Center

08.03.2013-11.00

Krasnodar region

0-1

İran

Sputnik Sport Center

08.03.2013-11.30

Kuzey Kore

1-0

Romanya

Sputnik Sport Center

08.03.2013-12.00

Türkiye

2-2

ABD

Sputnik Sport Center

08.03.2013-12.30

Slovakya

0-1

Rusya

Sputnik Sport Center

08.03.2013-17.00

Ukrayna

2-0

Romanya

Sputnik Sport Center

08.03.2013-17.30

Estonya

2-0

Azerbaycan

Sputnik Sport Center

10.03.2013-11.00

Romanya

0-2

Krasnodar Region

Sputnik Sport Center

10.03.2013-11.30

İran

4-3

Kuzey Kore

Sputnik Sport Center

10.03.2013-12.00

Rusya

0-1

Türkiye

Sputnik Sport Center

10.03.2013-12.30

ABD

2-2

Slovakya

Sputnik Sport Center

10.03.2013-17.00

Azerbaycan

0-2

Ukrayna

Sputnik Sport Center

10.03.2013-17.30

Estonya

2-0

Romanya

Sputnik Sport Center

 

ÇEYREK FİNAL MAÇLAR

12.03.2013-10.00
(Çeyrek Final)

Türkiye 1-3 İran

Sputnik Sport Center

12.03.2013-10.30
(Çeyrek Final)

ABD 1-1 (Pen. 4-2) Krasnodar Region

Sputnik Sport Center

12.03.2013-14.00
(Çeyrek Final)

Ukrayna – Kuzey Kore

Sputnik Sport Center

12.03.2013-14.30
(Çeyrek Final)

Romanya – Slovakya

Sputnik Sport Center

12.03.2013-09.00
(9-12.’lik Maçı)

Rusya 2-0 Moldovya

Sputnik Sport Center

12.03.2013-09.30
(9-12.’lik Maçı)

Azerbaycan 1-0 Estonya

Sputnik Sport Center

YARI FİNAL MAÇLARI

14.03.2013-12.00
(Yarı Final)

İran  ABD

Sputnik Sport Center

14.03.2013-14.00
(Yarı Final)

Çeyrek Final 3 ve 4. Maçı Kazananları

Sputnik Sport Center

14.03.2013-09.00
(5-8.’lik Maçı)

Türkiye  Krasnodar Region

Sputnik Sport Center

14.03.2013-11.30
(5-8.’lik Maçı)

Çeyrek Final 3 ve 4. Maçı Kaybedenleri

Sputnik Sport Center

14.03.2013-09.00
(9-12.’lik Maçı)

Rusya  Azerbaycan

Sputnik Sport Center

14.03.2013-09.30
(9-12.’lik Maçı)

Moldovya – Estonya

Sputnik Sport Center

FİNAL MAÇLARI

15.03.2013-09.00
(9-12.’lik Maçı)

11.’lik Maçı

Sputnik Sport Center

15.03.2013-09.30
(9-12.’lik Maçı)

9.’luk Maçı

Sputnik Sport Center

16.03.2013-08.00
(7-8.’lik Maçı)

7.’lik Maçı

Sputnik Sport Center

16.03.2013-10.00
(5-6.’lık Maçı)

5.’lik Maçı

Sputnik Sport Center

16.03.2013-11.00
(3-4.’lük Maçı)

3.’lük Maçı

Sputnik Sport Center

16.03.2013-13.30
(FİNAL)

Final Maçı

Sputnik Sport Center


Kafile:

İDARİ SORUMLU ALPER DÖĞMEN
TEKNİK DİREKTÖR NUR MUSTAFA GÜLEN
KALECİ ANTRENÖRÜ NURETTİN YILDIZ
MENTÖR ARZU ALKAN
DOKTOR ŞEFİKA KIZILTOPRAK
FİZYOTERAPİST MÜGE BULAT
MALZEMECİ KADİR TEMEL

KAYNAK:TFF.ORG

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi