Ana Sayfa ANA SAYFA Siirt Emniyetinden Bayanlar Futbol Takımına Eşofman Desteği

Siirt Emniyetinden Bayanlar Futbol Takımına Eşofman Desteği

70 gösterim
0
Spread the love

Siirt Emniyet müdürü Mutlu Ekizoğlu, Siirt Bayanlar Futbol Takımı’na destek çıktı,
Ekizoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde kurulan Bayanlar futbol takımının antrenmanını izledi. Kızlarla bir süre sohbet eden Ekizoğlu, 30 adet marka eşofman yardımda bulundu.

Takımın çalışmaları hakkında Antrenör Zekin Eren’den bilgi alan Ekizoğlu, sporun dostluk ve kardeşlik olduğunu ifade ederek, ilimizde yapılan her türlü sportif kültürel ve sosyal çalışmaları desteklediğini, Emniyet camiası olarak üzerine düşen görevi yapmaya hazır olduğunu da ifade etti.

Ekizoğlu, takımın 30 Aralık tarihinde Siirt’te Erzurumspor’la oynayacağı maçı izleyeceğini de sözlerine ekledi.

Antrenör Zeki Eren, İlimizde ilk kez kurulan bayan Futbol takımının ligde iddialı olduğunu, Futbolu, sosyal ve kültürel bir etkinlik olmaktan ziyade sağlıklı bir yaşam için de yaptıklarını ifade etti.

Lig öncesi 30 bayan futbolcuyu altyapıda yetiştirerek lige hazır hale getiren Eren, kısa zamanda kurulan takımın ilk yarıyı iyi bir noktada bitirdiği söyleyerek, şunları ifade etti:

“Grubumuzda bulunan Hakkari, Erzurum, Ağrı, Muş, Ardahan’la toplam birer maç oynadık, bu karşılaşmalardan toplam 6 puan alarak 3. sırada ilk yarıyı noktalamış olduk. Maddi sıkıntılara rağmen bu takım çok büyük bir hedefi olduğunu herkese ispatlayacağız. Siirt’te göreve başladığı ilk günden beri desteklerini esirgemeyen sayın Emniyet Müdürümüz Mutlu Ekizoğlu’na teşekkür ediyorum. Ziyareti bizi onurlandırdığı kadar moral da verdi.”dedi.

İkinci yarının ilk maçları 30 Aralık tarihinde başlayacak. Siirt Bayanlar Futbol Takımı bu tarihte Siirt’te Erzurum bayanlar Futbol takımını ağırlayacak.

www.bilgindefterli.com

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi