Serenay AKTAŞ (1207 Antalya Spor )

Futboldan Sinemaya Transfer

O bir yıldız
O bir kraliçe

buy Retin-A

O bir sanatçı

buy Lithium online

O bir futbolcu

Kimden mi söz ediyorum, tabii ki Serenay Aktaş’tan.

Yahşi Cazibe, Kalbim Seni Seçti, Alemin Kralı, Arka Sıradakiler dizilerindeki rollerinin yanı sıra 1207 Antalyaspor Futbol takımında forvet olarak görev yapan Serenay Aktaş şimdide Muhteşem Yüzyıl dizisine katılıyor.

Serenay Aktaş bu Çarşamba ekrana geldi  81. bölümden itibaren diziye dahil olup, sevenleri ile buluştu.

Hollywood’a göz kırpan güzel sanatçı, oynadığı her rolün hakkını fazlasıyla verirken, alçak gönüllü ve mütevazı tavırları ile hayran kitlesini artırıyor.

İstanbul Fatih Vatan Lisesi Bayan Futbol Takımından, 1207 Antalyaspor’a transfer olan Serenay Aktaş, sanatçı kimliğinin yanında tam bir futbol sevdalısı.

Sanatta olduğu kadar sporda da iddialı olduğunu gösteren Serenay, 1207 Antalyaspor ile 2012–2013 Futbol sezonunda oynadığı 7 maçta attığı 12 golle fileleri havalandırdı.

Takım içi dostluğun birlik ve beraberliğin en üst seviyede olduğunu, şampiyonluğa kilitlendiklerini her platformda belirten Serenay, 1207 Antalyaspor’da şampiyonluk yaşamak istiyor.

Bir koltukta birden fazla karpuz taşıyabilen ender isimlerden biri olan Serenay Aktaş, yeteneği, azmi ve çalışkanlığı ile beğeni toplarken güzelliği ile de göz kamaştırıyor.


Buy No Rx

Muhabir : Uğur AYDINLI

http://bilgindefterli.com

burdan sosyal medyada paylaşabilirsin ...

Yorum Eklendi

Bir Cevap Yazın