Ana Sayfa ANA SAYFA Samsunspor’a çifte standart

Samsunspor’a çifte standart

396 gösterim
0
Spread the love

Sarıyer Kaymakamlığı tarafından pazar günü oynanacak karşılaşma öncesi hayrete düşürecek kararlar alındı. Çifte standartın yer aldığı kararda Yılport Samsunsporlu taraftarların adeta önü kesildi.

KARARA TEPKİ

Ligde haftaya damga vuracak maçta lider Sarıyer ile deplasmanda karşılaşacak olan  Yılport Samsunspor‘da uygulanan çifte standarta tepkiler büyüyor. Sarıyer Kaymakamlığı tarafından alınan ve Kırmızı-Beyazlı kulübe gönderilen yazı Yılport Samsunspor’a çifte standartın uygulandığını gözler önüne seriyor. Maç günü  Samsunspor taraftarlarına bilet satışının olmayacağını belirten kararda hedef Kırmızı-Beyazlı taraftarların kritik maç öncesi önünü kesmek.  Sarıyerspor‘un daha önce hiçbir maçında böylesine sıkı bir önlem alınmadığı gelen bilgiler arasında yer aldı.

YÖNETİM ÖNLEMİNİ ALDI

Yılport Samsunspor’a gönderilen yazı da; 18 Kasım 2018 tarihinde saat 13.30’da İstanbul’da oynanacak Sarıyer maçı ile ilgili olarak rakip takım stat gişelerinden bilet satışı yapılmayacaktır. Sadece bu maç için geçerli olmak kaydıyla Sarıyer Kaymakamlığı tarafından toplu seyirci organizasyonu istenmiş, bu organizasyon dışında toplu veya bireysel seyircinin stada alınmayacağı bildirilmiştir. Herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için bileti olmayan taraftarlarımızın stat çevresine alınmayacağını hatırlatır, uyarılar çerçevesinde hareket etmelerini önemle rica ederiz”ifadelerine yer verildi.

http://m.habergazetesi.com.tr/haber/5374042/samsunspora-cifte-standart

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi