Ana Sayfa ANA SAYFA Özge Kanbay’ı Unutmadılar , duygu dolu anlar…

Özge Kanbay’ı Unutmadılar , duygu dolu anlar…

485 gösterim
0
Spread the love

TFF Kadınlar Futbol Futbol 3. Lig’de mücadele eden 6. grup takımları TurgutluBelediyespor ve Manisa Esnaf Gençlik ve Spor takımları  karşılaştıkları maçta geçtiğimiz günlerde hayata gözlerini yuman kadın hakemlerimizden Özge Kanbay için oluşturdukları pankartlarla sahaya çıktılar.

Takımlar sahaya Kanbay için önceden hazrladıkları “Özge Kanbay Seni Unutmayacağız Kalbimizdesin” ve “Seni Yazdık Yüreğimize” pankartlarla çıktı.

Özge Kanbay’ın Ailesi de maçı takip etti

Duygu dolu anların yaşandığı karşılaşmayı Kanbay’ın ailesi de takip etti. Maç öncesi fher iki takımın futbolcuları, sahaya gelen Kanbay’ın annesine çiçek vererek kendisine sarıldılar. Özge Kanbay’ın annesi Mürüvvet Kanbay da kadın futbolculara sarılırken göz yaşlarına hakim olamadı, Kızını unutmadıklarını için tüm futbolculara teşekkür etti. Mücadeleyi, Özge Kanbay’ın ablası Gamze Kanbay Özkan ile AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, AK Parti İlçe Başkanı Kazım Dilek, MHP İlçe Başkanı Gürhan Bostan ve taraftarlar takip etti.


bilgindefterlicom’a aittir.İzinsiz kopyalanıp paylaşım yapılamaz.

Haberle ilgili bir konuda bilgindefterlicom@gmail.com adresine mesaj atabilirsiniz 

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi