Ana Sayfa ANA SAYFA Özel Karşıyaka’dan milli takıma özel ziyaret

Özel Karşıyaka’dan milli takıma özel ziyaret

78 gösterim
0
Spread the love

karsiyaka_milli
Yeni sezon bayan futbolda hem okul, hem kulüp bazında büyük başarılar hedefleyen, bu amaçla hazırlıklarını sürdüren Özel Karşıyaka Koleji’nde Başkan Şaban Gül, yönetim, teknik ekip ve bazı sporcular önceki gün Kartepe’ye çıktılar. Özel Karşıyaka heyeti, Kartepe’de Green Park Otel’de kampta bulunan A Milli Bayan Futbol Takımı’nı ziyaret ederek baklava ikram ettiler.  Ziyarete yöneticilerden Ufuk Gökhan, genel koordinatör Emel Zeyren, yardımcı antrenörler Bedri Karaman, Haşmet Burak Yeğin, sporcular Öznur Toprakkara, Şüheda Yıldız ve Sedanur Özdemir katıldı.

MUSTAFA GÜLER ÇOK SEVİNDİ

Milli Takım baş antrenörü Mustafa Güler, Özel Karşıyaka Koleji’nin ziyaretinden son derece memnun kaldı, Şaban Gül ve beraberindekilere teşekkür etti. Güler, ziyaretin kendileri için büyük moral olduğunu söyledi.  Bayan Milli Takım’ın Kartepe kampının iki hafta süreceği öğrenildi. Milli takım teknik patronu Güler, Özel Karşıyaka Koleji’nin bayan futboluna yaptığı yatırımların çok önemli olduğunu vurguladı, “Dünya ikinciliği kolay ulaşılabilecek bir başarı değil. Bu hedefi yakalayan Özel Karşıyaka, Dünya şampiyonu neden olmasın ?”dedi.

“DÜNYA ÖZEL KARŞIYAKA’YI KONUŞACAK”

 Ziyarette konuşan Şaban Gül de hedeflerinin yeni sezonda hem kulüp, hem okul düzeyinde uluslar arası başarı olduğunu söyledi, “Okul-kulüp işbirliğiyle kimsenin hayat edemeyeceği hedeflere ulaşmak istiyoruz. Okullar düzeyinde Dünya Şampiyonluğu, kulüpler düzeyinde Şampiyonlar Ligi’ne amaçlıyoruz. Ayrıca futsalda da büyük oynayacağız. Özel Karşıyaka Koleji bayan futbolda sadece Türkiye’nin 1 numarası değil, Dünyanın konuştuğu, alkışladığı bir isim olacak” dedi.

Foto:

Kaynak:ozgurkocaeli.com.tr

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi