Ana Sayfa ANA SAYFA Mete Kalkavan’a sert sözler: VAR odasında neler oldu?

Mete Kalkavan’a sert sözler: VAR odasında neler oldu?

59 gösterim
0
Spread the love

Atiker Konyaspor ile Beşiktaş arasında oynanan maç sırasında, Beşiktaş’ın aleyhine verilen ikinci penaltı sırasında VAR hakemi Mete Kalkavan‘ın yaptığı iddia edilen hareket geceye damga vurdu. İşte detaylar ve Ahmet Çakar‘ın konuyla ilgili yorumu…

VAR EKRANINDA İLGİNÇ GÖRÜNTÜ

Konyaspor-Beşiktaş maçında VAR hakemi Mete Kalkavan‘ın, 2. penaltı için VAR incelemesi yapılması sırasında yaptığı iddia edilen el hareketi gündeme oturdu. Ahmet Çakar konuyla ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. İşte Çakar’ın sözleri:

“BEŞİKTAŞ DÜŞMANISIN”

“Mete, sen ‘pü Allah belanı versin’ diyorsun. Sen aksi ispatlanmadıkça Beşiktaş düşmanısın. Penaltı gol olsa, maç 3’e, 4’e gider. Penaltı olayında, öncesi, esnası ya da hemen sonrasında ‘pü Allah belanı versin niye dedin?'”

TFF YARIN DİYECEK Kİ…

“Yarın yetkililer diyecek ki; ‘Mete Kalkavan, ekrandaki sineği kovuyordu. Görüntülerde flulaşma, blurlaşma oluyordu, ekrana senin gibi teknolojinin içine diyordu.'”

“MUSLERA’YI NİYE İZLETMEDİN?”

“Mete, senin düzgün bir çocuk olduğunu bilmesem, sana hakaret ederdim. Sen dün Cüneyt ağabeyinin egosu altında ezil ezil ezil… Cüneyt ağabeyin hiyerarşiik olarak yüksekte diye Muslera’nın pozisyonunda gıkın çıkmıyor. Mete hangi hakla oyunu durdurup pozisyonu tekrar izlettirmedin.”

.

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi