Ana Sayfa ANA SAYFA Malatya Bayanlar Türkiye Şampiyonasına Hazırlanıyor

Malatya Bayanlar Türkiye Şampiyonasına Hazırlanıyor

86 gösterim
0
Spread the love

Türkiye Kadınlar 3. Lig 9.Grup takımlarından Malatya Bayanlar Spor Kulübü, 29 Ocak’ta Kahramanmaraş Grubu’nda oynayacağı Genç Kızlar Türkiye Futbol Şampiyonası hazırlıklarını sürdürüyor.

Grup’ta geride kalan 6 hafta sonunda 4 galibiyet, 1 beraberlik, 1’de mağlubiyet alarak 13 puanla zirvede yer alan Malatya Bayanlar Spor Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından düzenlenen Genç Kızlar Türkiye Futbol Şampiyonası’nda Kahramanmaraş’ta 6.Grup’ta mücadele edecek.

Kahramanmaraş’ta 29 Ocak-2 Şubat tarihlerinde oynanacak grup müsabakalarında Adıyaman Beden Eğitim Öğretmenleri Spor, Kahramanmaraş Anadolu Gençlik Spor ve Maraşgücü Spor takımlarına karşı mücadele edecek olan Malatya Bayanlar Spor Kulübü, şampiyona hazırlıklarını yoğun tempoda sürdürüyor.

Malatya Bayanlar Spor Kulübü Başkanı Doğan Çelebi, sezona iyi bir başlangıç yaptıklarını ifade ederek, iyi gidişi Genç Kızlar Türkiye Futbol Şampiyonası grup müsabakalarında da sürdürmek istediklerini dile getirdi.

Çelebi, ligde mücadele ettikleri 9.grupta 13 puanla zirvede yer aldıklarını anımsatarak, “Bu sezon hedefimiz Play-Off’a kalmak. Sezona iyi başladık ve iyi gidiyoruz. Geçen sezondan iyi bir uyum sağlayan ve her geçen gün üzerine koyarak yoluna devam edem oyuncularımızın performansları bizleri memnun ediyor. Ben kalan son iki maçımızda da istediğimiz sonuçları alarak, hedefimize ulaşacağımıza inanıyorum” dedi.

Lige verilen arada Genç Kızlar Türkiye Futbol Şampiyonası grup müsabakalarına hazırlandıklarını ifade eden Çelebi, “Grup müsabakası hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. İyi bir ekibimiz var. İyi bir performans ortaya koyup, gruptan çıkmak istiyoruz” diye konuştu.

Malatya Bayanlar Spor Kulübü, gruptaki ilk maçını 29 Ocak’ta Batıpark Stadı’nda saat 12.00’da Kahramanmaraş Anadolu Gençlik Spor ile oynayacak.

30 Ocak’ta Batıpark Stadı’nda 14.00’da Maraşgücü ile karşı karşıya gelecek olan Malatya Bayanlar Spor Kulübü, son maçını 31 Ocak’ta saat 14.00’da Batıpark Stadı’nda Adıyaman Beden Eğitimi Öğretmenleri ve Spor Kulübü ile oynayacak.


bilgindefterlicom’a aittir.İzinsiz kopyalanıp paylaşım yapılamaz.

Haberle ilgili bir konuda bilgindefterlicom@gmail.com adresine mesaj atabilirsiniz

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi