Ana Sayfa ANA SAYFA Konak Belediyespor Kadın Futbol Takımı’nın Romanya Kampı

Konak Belediyespor Kadın Futbol Takımı’nın Romanya Kampı

71 gösterim
0
Spread the love

Teknik direktör Tavur: “Yararlı bir kamp dönemi geçirdik”

 Avrupa Kadınlar Şampiyonlar Ligi ön eleme grubunda mücadele edecek  Konak Belediyespor’un teknik direktörü Hüseyin Tavur, grup maçları öncesinde  Romanya’da yaptıkları kampın yararlı geçtiğini bildirdi.

konak_romanya_kampTavur, yaptığı açıklamada, Şampiyonlar Ligi maçları öncesinde Braşov’da yaptıkları kampta, Romanya 17 Yaş Altı Milli Takımı ve Olimpia Cluj ile ciddi hazırlık maçları oynadıklarını belirtti. Skordan çok oynadıkları futbolun kendilerini daha çok mutlu ettiğini bildiren Tavur, şunları kaydetti:

“Yararlı bir kamp dönemi geçirdik.  Türkiye’de bu derece sert ekipler yok. Bu hafta Yunanistan ligi şampiyonu FC PAOK’u İzmir’de ağırlayarak iki hazırlık maçı daha yapacağız. Bu maçların ardından takım olarak tüm dikkatlerimiz Şampiyonlar Ligi’ne vereceğiz. Amacımız Türkiye’ye bir ilk yaşatarak Şampiyonlar Ligi’nde bir üst tura kalıp tarih yazmak istiyoruz.”

Bu arada sezon başında Lüleburgaz 39 Spor’dan transfer edilen Eylül Elgalp’in sağ üst baldırında ödem ve kanama olduğu, yaklaşık 2 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Kaynak:spor.haberler.com

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi