Ana Sayfa ANA SAYFA Konak Belediye Spor Yurda Döndü

Konak Belediye Spor Yurda Döndü

66 gösterim
0
Spread the love

UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi’nde Polonya’nın güçlü takımı RTP UniaRaciborz’u kupada safdış ıbırakarak İzmir’e dönen Konak Belediyespor Kadın FutbolTakımı havaalanında İzmirliler tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı.

İzmir Adnan Menderes Havaalanı’nda kızlarımızı; Konak Belediyesi Meclis Üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, Konak Kent Konseyi üyeleri, Konak Kent Konseyi Muhtarlar Meclis Başkanı Yücel Mumcular, CHP Konak İlçe İşçi ve Emek Komisyonu Başkanı Mehmet Emin Dağ, aileler ve taraftarlar karşıladı.

konak_yurda_dondu

Davul- zurna ve sloganlar eşliğinde, meşalelerle büyük bir sevinç ve coşku içinde karşılanan Konak Belediyespor Kadın Futbol Takımı’nı İzmirliler adeta bağrına bastı. ‘En büyük takım bizim takım”, “Futbolun prensesleri”, “Konak Belediyesi’nin süper kızları hoşgeldiniz” yazılı pankarlartlar ve gösterilen ilgi karşısında duygulanan Kadın Futbol Takımı, “Polonya güçlü bir rakipti ama elemeyi başardık. Sıra Avusturya’nın Neulengbach takımında. Avrupa’nın en iyi 16 takımı arasına girdik. Böyle bir gururu İzmirlilere ve ülkemize yaşattığımız için çok mutluyuz” dedi.

Foto:

Kaynak:http://www.konak.bel.tr

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi