Ana Sayfa ANA SAYFA Kız U15 Milli Takımı hazırlık kampı aday kadrosu

Kız U15 Milli Takımı hazırlık kampı aday kadrosu

136 gösterim
0
Spread the love

u15_kizmilli1

TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde 01-04 Kasım 2014 tarihlerinde hazırlık kampı gerçekleştirecek olan Kız U15 Milli Takım aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular 1 Kasım Cumartesi günü saat 12.00’de, TFF Beylerbeyi Tesisleri’nde toplanacak.

Teknik Direktör Suat Okyar yönetimindeki Kız U15 Milli Takımı’nın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

ADI SOYADI TAKIMI

MEVKİİ

DOĞUM TARİHİ

Bedriye CAM Şanlı Urfa Gençlik Spor

Kaleci

23.01.2000

Tuğçe BAYINDIR 1207 Antalya Muratpaşa Belediye Spor

Kaleci

08.06.1999
Zeynep Efsanur KOYUN Karadeniz Ereğli Spor

Kaleci

12.10.2000

Ceren BAŞARSLAN Dudullu Spor

Kaleci

28.08.2000

Kevser KARTAL 1207 Antalya Muratpaşa Belediye Spor

Orta Saha

30.10.2001

Peritan BOZDAĞ Konak Belediye Spor

Forvet

15.06.1999

Vehpiye Buse AZAK Rize Belediye Spor

Defans

22.02.1999

Elif BEKDAŞ Ovacık Gençlik ve Spor

Orta Saha

26.06.2000

Nuran KÜRKÇÜ Ağrı Birlik Spor

Orta Saha

15.05.2000

Sabiha UYANER Borussia Mönchengladbach

Orta Saha

23.08.1999

Funda AYDINALP Karadeniz Ereğli Spor

Orta Saha

10.12.1999

Cemre KELPETEN Kireçburnu Spor

Orta Saha

15.05.1999

İrem EREN Galatasaray A.Ş.

Orta Saha

17.08.2000

Aze Sude SAYAN Galatasaray A.Ş.

Defans

10.11.2001

Fatma Sağra ÖZTÜRK Derince Spor A.Ş.

Orta Saha

05.07.2000

Sedanur İNCE Derince Spor A.Ş.

Defans

20.09.1999

Sümeyra KIVANÇ Derince Spor A.Ş.

Orta Saha

30.07.1999

Senanur SARIDAŞ Dudullu Spor

Forvet

15.07.2000

Arzu ŞİMŞEK Gülizar Hasan Yılmaz Güzel San.Spor Lisesi

Forvet

26.10.1999

Hazal EŞİTMEZ Karadeniz Ereğli Spor

Defans

11.07.2000

Ceren AKKAYA Karadeniz Ereğli Spor

Defans

05.09.2000

Sümeyye Hilal KALAN Kayseri Gençlerbirliği

Orta Saha

22.08.1999

Demet OCAK Galatasaray A.Ş.

Orta Saha

22.10.2000

Aybüke AYKUL Fomget Gençlik ve Spor

Orta Saha

16.01.2000

Tuğçe KILIÇ Adana İdmanyurdu Spor

Orta Saha

05.07.2000

Berfin GÜMÜŞGÜL Ayvalık Barbaros Sefa Spor

Forvet

01.01.2001

Çağıl ERSUN Harb- İş Spor

Forvet

14.04.1999

Yağmur M.ÖZKUMRU Konak Belediye Spor

Forvet

28.01.1999

Kadriye IŞIK Beşiktaş A.Ş.

Orta Saha

30.03.2000

İlayda EKMEKÇİ Fomget Gençlik ve Spor

Orta Saha

27.04.2001

Gülhan ÖTER Adana Akdeniz Demir Spor

Orta Saha

03.05.1999

ŞuleERDOĞAN Ovacık Gençlik ve Spor

Orta Saha

21.03.1999

Nursen YAPRAK SGS Essenshonebeck

Orta Saha

26.04.1999

Melike AYDEMİR Kireçburnu Spor

Orta Saha

10.05.1999

Şerife Nur BİROL Kılıçaslan Yıldız Spor

Defans

17.04.2000

Hatice DURMUŞ Kayseri GençlerBirliği Spor

Forvet

18.05.2000

Melisa DAĞLI 7 Eylül Gençlik Spor

Orta Saha

06.07.2000

Dilek ENLİ Beşiktaş A.Ş.

Forvet

11.04.2000

Kevser SAYICI Gazikent Spor

Orta Saha

26.06.2001

Burcu Zehra HAYTA Maraşgücü Spor

Orta Saha

03.01.2001

Şeyda GÜNER Amasya Eğitim Spor

Defans

29.04.1999

Emine AYSEL Kayseri Atletik Spor

Orta Saha

02.01.2000

Songül DEMİRTÜRK Fatih Vatan Lisesi

Orta Saha

11.01.2001

Öznur NOYAĞ Ağrı Birlik Spor

Orta Saha

17.01.2001

 

kaynak:tff.org

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi