Ana Sayfa ANA SAYFA Ereğli Kız bayan futbol takımı seneye şampiyonluğu hedefliyor

Ereğli Kız bayan futbol takımı seneye şampiyonluğu hedefliyor

62 gösterim
0
Spread the love

eregli_kiz_futbol

Zonguldak Ereğli Lisesi kız futbol takımı, son katıldığı Türkiye şampiyonasında kaçırdıkları finali önümüzde ki sezon kazanmak için çalışmalara başladı. Okul idaresi ve ailelerinin desteğini arkalarına alan kız bayan futbol takımı…

 

Zonguldak Ereğli Lisesi kız futbol takımı, son katıldığı Türkiye şampiyonasında kaçırdıkları finali önümüzde ki sezon kazanmak için çalışmalara başladı. Okul idaresi ve ailelerinin desteğini arkalarına alan kız bayan futbol takımı öğrencileri, hedeflerine ulaşmak içinm çalışmaktan vazgeçmeyeceklerini söyledi.
Ereğli Lisesi Kız bayan futbol takımı 50 okul takımı arasında yükseldiği yarı finalde rakibi Ataşehir Mevlana Kız Meslek Lisesi’ne penaltılar atışı sonrasında elenmiş ve Türkiye üçüncüsü olmuştu. Alınan bu başarı sonrasında daha da hırslanan takım oyuncuları ve yöneticiler, önümüzde ki sene yapılacak olan şampiyona ile ilgili olarak hedeflerinin kesinlikle Türkiye Şampiyonu olmak olduğu vurguladı. Alınan başarılarla ilgili olarak takım öğrencilerini ve öğretmenlerini kutlayan Okul müdürü Mahir Ersöz, Ereğli lisesinin başarılarının devam edeceğinden emin odlunu söyledi.
Takım oyuncularından Büşra Eda Acar ise konuşmasında takım olarak arkadaş ortamlarının çok iyi olduğunu, elde edilen başarı da kendileri kadar okul idaresinin ve ailelerinin kendilerine verdi desteğinde çok önemli olduğunu söyledi.

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi