Category: U-15

Kız U15 Milli Takımı seçmelerinde şehitlerimiz anıldı

Viagra online Canada purchase Strattera Lithium online image

 

 

TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde düzenlenen Kız U15 Milli Takımı seçmelerinde, şehitlerimiz anısına saygı duruşunda bulundu.

Teknik Direktör Suat Okyar yönetiminde bugün tamamlanan seçmelerde, kızlarımız Türk Bayrağı açarak terör saldırılarında hayatını kaybeden tüm şehitlerimizi saygıyla andı

Kız U15 Milli Takımı hazırlık kampı tamamlandı

Cialis online u15-kizftbl buy Topamax generic Cialis Professional

Kız U15 Milli Takımımızın, İstanbul’da gerçekleştirdiği hazırlık kampı tamamlandı.

Teknik direktör Suat Okyar tarafından aday kadroya davet edilen 45 genç futbolcunun Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde 1 Kasım’da başlayan kampı, 4 Kasım Salı günü sona erdi.

Kız U15 Milli Takımı hazırlık kampı aday kadrosu

u15_kizmilli1

TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde 01-04 Kasım 2014 tarihlerinde hazırlık kampı gerçekleştirecek olan Kız U15 Milli Takım aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular 1 Kasım Cumartesi günü saat 12.00’de, TFF Beylerbeyi Tesisleri’nde toplanacak.

Teknik Direktör Suat Okyar yönetimindeki Kız U15 Milli Takımı’nın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

purchase Clonidine

buy Plan B online

ADI SOYADI TAKIMI

MEVKİİ

DOĞUM TARİHİ

Bedriye CAM Şanlı Urfa Gençlik Spor

Kaleci

23.01.2000

Tuğçe BAYINDIR 1207 Antalya Muratpaşa Belediye Spor

Kaleci

08.06.1999
Zeynep Efsanur KOYUN Karadeniz Ereğli Spor

Kaleci

12.10.2000

Ceren BAŞARSLAN Dudullu Spor

Kaleci

28.08.2000

Kevser KARTAL 1207 Antalya Muratpaşa Belediye Spor

Orta Saha

30.10.2001

Peritan BOZDAĞ Konak Belediye Spor

Forvet

15.06.1999

Vehpiye Buse AZAK Rize Belediye Spor

Defans

22.02.1999

Elif BEKDAŞ Ovacık Gençlik ve Spor

Orta Saha

26.06.2000

Nuran KÜRKÇÜ Ağrı Birlik Spor

Orta Saha

15.05.2000

Sabiha UYANER Borussia Mönchengladbach

Orta Saha

23.08.1999

Funda AYDINALP Karadeniz Ereğli Spor

Orta Saha

10.12.1999

Cemre KELPETEN Kireçburnu Spor

Orta Saha

15.05.1999

İrem EREN Galatasaray A.Ş.

Orta Saha

17.08.2000

Aze Sude SAYAN Galatasaray A.Ş.

Defans

10.11.2001

Fatma Sağra ÖZTÜRK Derince Spor A.Ş.

Orta Saha

05.07.2000

Sedanur İNCE Derince Spor A.Ş.

Defans

20.09.1999

Sümeyra KIVANÇ Derince Spor A.Ş.

Orta Saha

30.07.1999

Senanur SARIDAŞ Dudullu Spor

Forvet

15.07.2000

Arzu ŞİMŞEK Gülizar Hasan Yılmaz Güzel San.Spor Lisesi

Forvet

26.10.1999

Hazal EŞİTMEZ Karadeniz Ereğli Spor

Defans

11.07.2000

Ceren AKKAYA Karadeniz Ereğli Spor

Defans

05.09.2000

Sümeyye Hilal KALAN Kayseri Gençlerbirliği

Orta Saha

22.08.1999

Demet OCAK Galatasaray A.Ş.

Orta Saha

22.10.2000

Aybüke AYKUL Fomget Gençlik ve Spor

Orta Saha

16.01.2000

Tuğçe KILIÇ Adana İdmanyurdu Spor

Orta Saha

05.07.2000

Berfin GÜMÜŞGÜL Ayvalık Barbaros Sefa Spor

Forvet

01.01.2001

Çağıl ERSUN Harb- İş Spor

Forvet

14.04.1999

Yağmur M.ÖZKUMRU Konak Belediye Spor

Forvet

28.01.1999

Kadriye IŞIK Beşiktaş A.Ş.

Orta Saha

30.03.2000

İlayda EKMEKÇİ Fomget Gençlik ve Spor

Orta Saha

27.04.2001

Gülhan ÖTER Adana Akdeniz Demir Spor

Orta Saha

03.05.1999

ŞuleERDOĞAN Ovacık Gençlik ve Spor

Orta Saha

21.03.1999

Nursen YAPRAK SGS Essenshonebeck

Orta Saha

26.04.1999

Melike AYDEMİR Kireçburnu Spor

Orta Saha

10.05.1999

Şerife Nur BİROL Kılıçaslan Yıldız Spor

Defans

17.04.2000

Hatice DURMUŞ Kayseri GençlerBirliği Spor

Forvet

Cytotec no prescription

18.05.2000

Melisa DAĞLI 7 Eylül Gençlik Spor

Orta Saha

06.07.2000

Dilek ENLİ Beşiktaş A.Ş.

Forvet

11.04.2000

Kevser SAYICI Gazikent Spor

Orta Saha

26.06.2001

Burcu Zehra HAYTA Maraşgücü Spor

Orta Saha

03.01.2001

Şeyda GÜNER Amasya Eğitim Spor

Defans

29.04.1999

Emine AYSEL Kayseri Atletik Spor

Orta Saha

02.01.2000

Songül DEMİRTÜRK Fatih Vatan Lisesi

Orta Saha

11.01.2001

Öznur NOYAĞ Ağrı Birlik Spor

Orta Saha

17.01.2001

 

kaynak:tff.org

Kız U15 Milli Takımı, Azerbaycan karşısında

u15_kizmilli4

Kız U15 Milli Takımımız bugün özel maçta Azerbaycan’la karşılaşacak. Mudanya İlçe Stadı’nda oynanacak karşılaşma saat 15.30’da başlayacak.

Millilerimiz, Azerbaycan’la 4 Ekim Cuma günü bir özel maç daha yapacak. Mudanya İlçe Stadı’nda oynanacak bu karşılaşma da  saat 15.30’da başlayacak.

devamı…

Amasya Eğitimspor’dan Milli Takıma 1 Oyuncu Daha

purchase Paxil amasya

order Viagra Gold

15 Yaş Altı Kız Milli Futbol Takımı’nın, Azerbaycan ile oynayacağı özel maçların kadrosu açıklandı. Amasya Eğitim sporun başarılı futbolcusu Ebru Yancı’da aday kadroda yer aldı.
Amasya’da Bayan futbolu sevdiren Amasya Eğitim spor’ un başarılı kadrosundaki başarılı bayan futbolcular birer birer Milli Takım kadrosuna çağrılıyor.
Amasya Eğitim spor kulüp başkanı Yasin Küçük ve Teknik direktör Mustafa Demir’in nezaretindeki bayan futbolcuların büyük başarılı ile Amasya’nın altın kızları olan kızlar şimdi bu başarılarını milli forma altında sürdürmek istiyorlar.
Futbol Federasyonundan yapılan açıklamada, teknik direktör Nur Mustafa Gülen yönetimindeki milli takımın kadrosuna davet edilen futbolcuların, 1 Ekim Salı günü Türkiye Futbol Federasyonu Beylerbeyi Tesisleri’nde toplanacakları bildirildi. Amasya Eğitim spordan Ebru Yancı’nın bu hafta sonu İstanbul’a milli takım kadrosuna katılmak üzere gidecek.

Kaynak:http://amasya.gsb.gov.tr

order Premarin online

Kız U15 Milli Takımı’nın Azerbaycan maçları aday kadrosu açıklandı

u15
Kız U15 Milli Takımımızın, 2 ve 4 Ekim 2013 tarihlerinde Azerbaycan ile Mudanya’da oynayacağı özel maçların aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular, 1 Ekim Salı günü saat 12.00’de Türkiye Futbol Federasyonu Beylerbeyi Tesisleri’nde toplanacak.

Teknik Direktör Nur Mustafa Gülen yönetimindeki Kız U15 Milli Takımı’nın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Buy Prozac no prescription

Oyuncu Adı Soyadı Kulübü

Mevki

Doğum Tarihi

Ebru YANCI Amasya Eğitim Spor

Kaleci

01.01.1999

Şerife Kader IŞILDAK Beşiktaş J.K

Kaleci

21.08.1999

Nazmiye ÖZSOY Karadeniz Ereğli Spor

Defans

25.05.2000

Buse ÇAVDAR Dudullu Spor

Defans

14.01.1999

Sedanur İNCE Derince Belediye Spor

Defans

20.09.1999

Emine Emel TEKİN Derince Belediye Spor

Orta Saha

16.08.1999

Selin TÜRKKAN Besem Spor

Orta Saha

03.04.1999

Rabia CİVAN Karadeniz Ereğli Spor

Defans

05.01.1999

Ayşe Seval AY Beşiktaş J.K

Orta Saha

06.01.1999

Cemre KELPETEN Kireçburnu

Defans

14.05.1999

Derya ARHAN Karadeniz Ereğli Spor

order Strattera Orta Saha

25.01.1999

Hazel Berfu KAYA Derince Belediye Spor

Orta Saha

01.01.2000

Fatma Sagra ÖZTÜRK Derince Belediye Spor

Orta Saha

05.07.2000

Şilan AYKOÇ Galatasaray A.Ş

Forvet

07.10.1999

Peritan BOZDAĞ Konak Belediye Spor

Forvet

15.06.1999

Rabia BALABAN Derince Belediye Spor

Forvet

21.09.1999

Ece TÜRKOĞLU Karadeniz Ereğli Spor

Forvet

14.04.1999

Kader HANÇER Ataşehir Belediye Spor

Forvet

12.11.1999

Maç Programı:

Tarih-Saat

Ev Sahibi

Valtrex online

Skor

Misafir

Salon

02.10.2013 – 15.30

Türkiye

Azerbaycan

Mudanya İlçe Stadı

04.10.2013 – 15.30

Türkiye

Azerbaycan

Mudanya İlçe Stadı

Kafile:

FUTSAL, PLAJ VE KADIN MİLLİ TAKIMLAR KOORDİNATÖRÜ TİMUÇİN KALENDER
TEKNİK DİREKTÖR NUR MUSTAFA GÜLEN
ANTRENÖR MUSTAFA ÖZER
KALECİ ANTRENÖRÜ ESER ÖZALTINDERE
MENTÖR ARZU ALKAN
DOKTOR FATMA EBRU KOKU
FİZYOTERAPİST CEYDA SARIAL
MALZEMECİ KADİR TEMEL

Kaynak:TFF.ORG