Ana Sayfa ANA SAYFA Kadınlar 3.Lig 3.hafta maç sonuçları

Kadınlar 3.Lig 3.hafta maç sonuçları

491 gösterim
0
Spread the love

Kadınlar Futbol 3.lig 3.hafta Cumartesi maçları oynandı.İşte sonuçlar şöyle ;

1.GRUP :

Telsiz Spor 0-2 Bakırköy Spor

Tekirdağ Gençlik Hizm. 1-0 Çerkezköy 1923 Gençlik Hizm.

Bakırköy Gençlikspor 0-3 Silivri Alibey spor

2.GRUP :

Dudullu 4-0 Sapanbağıspor

Yeni Levent Konaklar 2-6 Kemer Futbol Kulübü

Sarıyer Belediyesi 0-4 Pendik çamlıkspor

3.GRUP :

Balıkesir BŞB 1-1 Kocaeli Bayan Futbol

Sakarya Anka spor 1-8 Kanalboyu Nilüfer spor

Sakarya Bayan Futbol 3-1 Gemlikspor

4.GRUP:

Düzce Kadın Futbol SK 3-6 Sinopspor

Kastamonugücü 0-10 Karabük Gençlikspor

5.GRUP:

Toki iöo Gençlikspor 2-1 Gülizar Hasan Yılmaz SK

Ufuk Keleş 4-1 Erbaa Gençlik

Ünyegücü 0-2 Dumlupınar

6.GRUP:

Geçit Belediyespor – Erzincan Gençlergücü spor (Ertelendi)

Giresun Sanayispor 5-2 Denizüstüspor

Rize Yeşilçayspor 6-2 1923 Trabzon Derneği spor

7.GRUP:

Muş Alpaslan spor 0-8 Dicle Aslan spor

Muş Yağmur Spor 0-6 ASP Spor

76 Iğdırspor 15-0 Bayazıt spor

8.GRUP :

1955 Batman spor 10-0 Nuhspor

Siirt Hasbeyspor – Eruh Sağlık

Van Yolspor 5-1 Batman Karşıyaka spor

9.GRUP:

Şanlıurfa Gençlikspor 2-0 Diyarbekirspor

Malatya Bayanlar SK – Elazığ Bordo Atletik

Adıyaman Beden Eğitimi Öğretmetmenleri SK 4-0 Makam spor

10.GRUP:

Gaziantep Karataş spor 2-4 Hatay Sümerspor

Tavla Gençlikspor 0-4 Hatay BŞB Gençlik

K.Maraş Anadolu Gençlik 19-0 Hatay Dumlupınar

11.GRUP:

Tarsus Gençlerbirliği 2-1 Adanagücü

Adana Akdeniz Gençlik 2-1 Mersin Gençlerbirliği

Mezitli Mercanspor 2-1 Mersin Camspor

12.GRUP:

Kayseri Gençlerbirliği 6-3 Anadolu Yıldızlarıspor

Aksaray Hasan Dağıspor 12-0 Kayseri Kılıçaslanspor

13.GRUP:

Ankara Metropol spor 2-5 Eskişehir Öncüspor

Mengüspor 0- 3 Çamlıca Gençlikspor (Hükmen)

Gölbaşı Belediyespor 3-0 Çankaya Eğitim Gençlik (Hükmen)

14.GRUP:

Yeni Burdur spor 1-3 Konyaaltı Gençlik

Yeni Kemer Belediyespor 10-1 Isparta 32 Gençlik

Antalya Demirspor 1-10 Pema Koleji Gençlikspor

15.GRUP:

İncirliova Belediyespor 8-1 Denizli Gençlergücü

Nazilli Belediyespor 0-10 7 Eylül Gençlik

Horozkent 5-0 Fethiyespor

16.GRUP:

Şehzadeler 8 Eylülspor 3-0 Elitspor

Manisa Gençlerbirliği 0-0 Manisa Esnaf spor

Karşıyaka Besem Spor 0-8 Soma Zafer Spor


bilgindefterlicom’a aittir.İzinsiz kopyalanıp paylaşım yapılamaz.

Haberle ilgili bir konuda bilgindefterlicom@gmail.com adresine mesaj atabilirsiniz

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi