Ana Sayfa ANA SAYFA Kadın U19 Milli Takımı, Krasnodar Bölge Karması’na 2-1 yenildi

Kadın U19 Milli Takımı, Krasnodar Bölge Karması’na 2-1 yenildi

155 gösterim
0
Türkiye U-19 Kadın Futbol
Spread the love
Türkiye U-19 Kadın Futbol
Türkiye U-19 Kadın Futbol

Kadın U19 Milli Takımımız, Rusya’nın Soçi şehrinde düzenlenen 2014 Kuban İlkbahar Turnuvası C Grubu’ndaki ilk maçında Krasnodar Bölge Karması’na 2-1 yenildi. Sputnik Sport Center’da oynanan karşılaşmada Milli Takımımızın golünü 25. dakikada Selin Sivrikaya kaydederken, Krasnodar Bölge Karması’nın gollerini 45. dakikada Natalia Sokolova ve 68. dakikada Ksenia Pyatkina attı.

Türkiye: Sude Mihri Çınar, Yaşam Göksu (K), Medine Erkan, Aylin Dişli, Merve Kınıklıoğlu (Dk. 73 Asya Sarı), Bahar Güvenç, Remziye Bakır (Dk. 57 Selin Dişli), Ümran Özev (Dk. 67 Serra Çağan),  Selin Sivrikaya, Ece Türkoğlu, Kader Hançar.

Millilerimiz gruptaki ikinci maçını 22 Mart Cumartesi günü Macaristan ile oynayacak.

Teknik Direktör Talat Tuncel yönetimindeki Kadın U19 Milli Takımı’nın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

 

Adı Soyadı Takımı

Mevkii

Doğum Tarihi

Büşra ÖZTÜRK Trabzon İdman Ocağı

Kaleci

21.04.1995

Sude Mihri ÇINAR Beden Eğitim ve Spor Eğitim Mer.Spor

Kaleci

20.02.1995

Yaşam GÖKSU Konak Belediye Spor

Defans

25.09.1995

Berna YENİÇERİ Karadeniz Ereğli Spor

Defans

26.01.1996

Medine ERKAN Derince Bld.Spor

Defans

10.09.1995

Kübra BERBER Derince Bld.Spor

Defans

01.04.1996

Aylin DİŞLİ Bayer 04 Leverkusen

Defans

11.02.1997

Merve KINIKLIOĞLU SV Werder Bremen

Defans

07.06.1996

Bahar GÜVENÇ 1207 Antalya Spor

Defans

15.01.1997

Serra ÇAĞAN Karşıyaka Koleji Spor

Orta Saha

17.02.1997

Remziye BAKIR Fomget Gençlik ve Spor

Orta Saha

22.02.1997

Ümran ÖZEV Konak Bld.Spor

Orta Saha

01.01.1995

Esra ÖZKAN Ataşehir Bld.Spor

Orta Saha

08.09.1996

Semanur AKBAŞ Derince Belediye Spor

Orta Saha

01.01.1996

Selin SİVRİKAYA Beden Eğitim ve Spor Eğitim Mer.Spor

Orta Saha

01.01.1997

Selin DİŞLİ Bayer 04 Leverkusen

Orta Saha

15.04.1998

Asya SARI Salzburg

Orta Saha

23.02.1996

Ece TÜRKOĞLU Karadeniz Ereğli Spor

Orta Saha

14.04.1999

Ebru TOPÇU Karadeniz Ereğli Spor

Forvet

27.08.1996

Kader HANÇAR Ataşehir Bld.Spor

Forvet

12.11.1999

2014 Kuban İlkbahar Turnuvası maç takvimi:

 

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat

20.03.2014-10.00

İran

Ukrayna

Sputnik Sport Center

20.03.2014-10.10

İsrail

Azerbaycan

Sputnik Sport Center

20.03.2014-13.00

Türkiye

1-2

Krasnodar B.K.

Sputnik Sport Center

20.03.2014-13.10

Estonya

Slovakya

Sputnik Sport Center

20.03.2014-17.00

Rusya

Romanya

Sputnik Sport Center

20.03.2014-17.00

ABD

Macaristan

Sputnik Sport Center

22.03.2014-10.00

Slovakya

İran

Sputnik Sport Center

22.03.2014-10.10

Romanya

İsrail

Sputnik Sport Center

22.03.2014-13.00

Macaristan

Türkiye

Sputnik Sport Center

22.03.2014-13.10

Ukrayna

Estonya

Sputnik Sport Center

22.03.2014-16.00

Azerbaycan

Rusya

Sputnik Sport Center

22.03.2014-16.10

Krasnodar B.K.

ABD

Sputnik Sport Center

24.03.2014-10.00

İran

Estonya

Sputnik Sport Center

24.03.2014-10.10

Romanya

Azerbaycan

Sputnik Sport Center

24.03.2014-13.00

Türkiye

ABD

Sputnik Sport Center

24.03.2014-13.10

Slovakya

Ukrayna

Sputnik Sport Center

24.03.2014-16.00

İsrail

Rusya

Sputnik Sport Center

24.03.2014-16.10

Macaristan

Krasnodar B.K.

Sputnik Sport Center

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi