Ana Sayfa ANA SAYFA Kadın Futbol 3.lig 8.hafta sonuçları

Kadın Futbol 3.lig 8.hafta sonuçları

190 gösterim
0
Paylaş

 

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
10/02/2018 12:30 Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha Forma Bakırköy Zaraspor  2-0   Telsizspor Forma
11/02/2018 11:00 Çerkezköy 29 Ekim Sahası Forma Çerkezköy 1923 Gençlikspor   0-1  Tekirdağ Gençlik Hizmetleri Forma
11/02/2018 12:30 Silivri İlçe Stadı Forma Silivri Alibey  2-1   Bakırköy Gençlikspor Forma
2.GRUP :
Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
11/02/2018 12:00 Pendik Bld Çamlık Stadı Forma Pendik Çamlıkspor  4-0   Sarıyer Belediyespor Forma
11/02/2018 12:00 Kemerburgaz Şht.Osman Yumuk Sahası Forma Kemer Futbol Kulübü  8-0   Yeni Levent Konaklarspor Forma
11/02/2018 12:30 Pendik Sahil 100.Yıl Parkı Suni Saha Forma Sapanbağları İdmanspor  0-5   Dudulluspor Forma
3.GRUP :
Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
11/02/2018 12:00 Avni Kalkavan Sahası Forma Kocaeli Bayan Futbol Kulübü  6-2   Balıkesir BŞ Belediyespor Forma
11/02/2018 12:00 Panayır Sahası Forma Kanalboyu Nilüferspor 18-1   Sakarya Ankaspor Bayan Futbol Kulübü Forma
11/02/2018 12:00 Gemlik Suni Sahası Forma Gemlik Zeytinspor  3-0   Sakarya Bayan Futbol Spor Forma

4.GRUP :

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
11/02/2018 12:00 Soğuksu Sahası Forma Karabük Gençlikspor   11- 1  Kastamonugücü Forma
11/02/2018 12:00 Sinop 80.Yıl Stadı Forma Sinopspor  2-2   Düzce Kadın Futbol Spor Forma

5.GRUP :

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
10/02/2018 12:00 Erbaa Sentetik Saha Forma Erbaa Gençlikspor  1-5   Gülizar Hasan Yılmaz Güzel Sanatlarspor Forma
11/02/2018 14:00 Perşembe İlçe Sahası Forma Soyaspor Gençlik  2-3   Ufuk Keleş Gençlikspor Forma
11/02/2018 14:00 Fatsa İlçe Stadı Forma Ordu Dumlupınarspor   1- 17  Tokat TOKİ İlköğretim Forma

6.GRUP :

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
09/02/2018 13:30 Yavuz Selim Stadı Forma Denizüstüspor  1-0   Erzincan Gençler Gücü Forma
10/02/2018 14:00 Ulubey İlçe Sahası Forma Rusumat 4 Gençlikspor  0-2   Giresun Sanayispor Forma
11/02/2018 14:00 Çağlayan Sahası Forma 1923 Trabzon Derneği  8- 3  Geçit Belediyespor Forma

7.GRUP :

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
11/02/2018 12:00 Doğubayazıt Yaşar Eryılmaz Stadı Forma Bayazıtspor   1-16   76 Iğdırspor Forma
11/02/2018 12:00 Taşlıçay İlçe Sahası Forma Dicle Aslanspor  6-2   Muş Alpaslanspor Forma
11/02/2018 12:00 Ağrı GHSİM Sahası Forma Ağrı Aile Sosyal Politikalar  8-0 Muş Yağmurspor Forma

8.GRUP :

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
11/02/2018 12:00 Şırnak Şehir Stadı Forma Nuhspor  1-4   1955 Batmanspor Forma
11/02/2018 12:00 Aydınkonak Sentetik Saha Forma Batman Karşıyaka  1-4   Van Yolspor Forma
11/02/2018 13:00 Eruh İlçe Sahası Forma Eruh Sağlıkspor  0-3   Siirt Hasbeyspor Forma

9.GRUP :

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
Forma Elazığ Bordo Atletikspor 0 – 3* Malatya Bayanlarspor Forma
10/02/2018 12:00 Seyrantepe Şilbe Sentetik Saha Forma Diyarbekirspor 1 – 2 Şanlıurfa Gençlikspor Forma
11/02/2018 12:00 Ergani İlçe Stadı Forma Makamspor  4-0   Adıyaman Beden Eğitim Öğretmenleri Forma

10.GRUP :

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
11/02/2018 13:00 Çekmece Belde Sahası Forma Hatay Sümerspor  9-0   Gaziantep Karataşspor Forma
11/02/2018 13:00 Sarıseki Belde Sahası Forma Hatay Dumlupınarspor   0-24   K.Maraş Anadolu Gençlikspor Forma
11/02/2018 13:00 Nazım Koka Stadı Forma Hatay BŞ Belediye Gençlikspor  0-3   Tavla Gençlikspor Forma

11.GRUP :

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
10/02/2018 14:00 Yenişehir İlçe Sahası Forma Mersin Camspor 2 – 3 Mezitli Mercanlarspor Forma
11/02/2018 11:00 Tevfik Sırrı Gür Stadı Forma Mersin Gençlerbirliği  0-1   Adana Akdeniz Demirspor Forma
11/02/2018 12:00 Adana Gençlik Stadı Forma Adanagücü  2-0   Tarsus Gençlerbirliği Forma

12.GRUP :

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
10/02/2018 13:00 Argıncık 1 Nolu Saha Forma Anadolu Yıldızlarıspor 0 – 3 Kayseri Gençlerbirliği Forma
10/02/2018 13:00 Argıncık 2 Nolu Saha Forma Kılıçaslan Yıldızspor 1 – 8 Aksaray Hasandağıspor Forma

13.GRUP :

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
10/02/2018 16:00 Odunpazarı Hasan Doğan Sahası Forma Eskişehir Öncüspor Gençlik  6-1   Ankara Metropolspor Forma
11/02/2018 12:00 Behiç Erkin Sahası Forma Çamlıca Gençlikspor 17-0   Mengüspor Forma
11/02/2018 16:30 Mamak İlçe Sahası Forma Çankaya Eğitim Gençlikspor  1-7   Gölbaşı Belediyespor Forma

14.GRUP :

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
11/02/2018 Forma Pema Koleji Gençlikspor   –   Antalya Demirspor Forma
11/02/2018 Forma Konyaaltı Gençlikspor 13-2   Yeni Burdurspor Forma
11/02/2018 Forma Isparta 32 Gençlikspor  0-6   Yeni Kemer Belediyespor Forma

15.GRUP :

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
11/02/2018 15:00 Selçuk Gazi Mustafa Kemal Stadı Forma Selçuk Belevi Gençlerbirliği   0-14   İncirliova Belediyespor Forma
11/02/2018 15:00 Şirinköy Sahası Forma Denizli Gençlergücü  0-2   Fethiyespor Forma
11/02/2018 16:00 Adnan Menderes Stadı Forma 7 Eylül Gençlikspor  1-4   Horozkentspor Forma

16.GRUP :

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
10/02/2018 14:00 Soma Atatürk Stadı Forma Soma Zaferspor 3 – 1 Turgutlu Belediyespor Forma
11/02/2018 13:00 Karşıyaka Hasan Türker Sahası Forma Karşıyaka BESEM   –   Manisa Esnafspor Forma
11/02/2018 15:00 Balçova İlçe Sahası Forma Elitspor  0-2   Manisa Esnafspor Forma

bilgindefterlicom’a aittir.İzinsiz kopyalanıp paylaşım yapılamaz.

Haberle ilgili bir konuda bilgindefterlicom@gmail.com adresine mesaj atabilirsiniz

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi