Ana Sayfa ANA SAYFA Kadın Futbol 3.lig 6.hafta sonuçları

Kadın Futbol 3.lig 6.hafta sonuçları

123 gösterim
0
Paylaş

1.GRUP:

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
06/01/2018 12:30 Bakırköy Bld.1 Nolu Saha Forma Bakırköy Gençlikspor  0-3   Telsizspor Forma
07/01/2018 12:30 Bakırköy Bld.1 Nolu Saha Forma Bakırköy Zaraspor  0-3   Tekirdağ Gençlik Hizmetleri Forma
07/01/2018 12:30 Silivri İlçe Stadı Forma Silivri Alibey  3-2   Çerkezköy 1923 Gençlikspor Forma

2.GRUP:

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
07/01/2018 12:30 Dudullu Stadı Forma Dudulluspor   13-0   Yeni Levent Konaklarspor Forma
07/01/2018 12:30 Pendik Sahil 100.Yıl Parkı Suni Saha Sapanbağları İdmanspor   –   Pendik Çamlıkspor Forma
07/01/2018 16:00 Kemerburgaz Şht.Osman Yumuk Sahası Forma Kemer Futbol Kulübü   –   Sapanbağları İdmanspor

3.GRUP :

 

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
07/01/2018 12:00 AHP Belediye Sahası Forma Balıkesir BŞ Belediyespor   –   Sakarya Bayan Futbol Spor Forma
07/01/2018 12:00 Mehmet Ali Kağıtçı Sahası Forma Kocaeli Bayan Futbol Kulübü  1-1   Kanalboyu Nilüferspor Forma
07/01/2018 12:00 Gemlik Suni Sahası Forma Gemlik Zeytinspor  3- 5  Sakarya Ankaspor Bayan Futbol Kulübü Forma

4.GRUP:

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
07/01/2018 12:00 Soğuksu Sahası Forma Karabük Gençlikspor  0-3   Karadeniz Ereğli Genç Yıldızspor Forma
07/01/2018 13:00 Kastamonu Hasan Doğan Forma Kastamonugücü  3-1   Düzce Kadın Futbol Spor Forma




5.GRUP:

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
06/01/2018 14:00 Uzunburun Sentetik Saha Tokat TOKİ İlköğretim 6 – 0 Ünyegücü Futbol Kulübü Forma
07/01/2018 12:00 İlkadım İlçe Sahası Gülizar Hasan Yılmaz Güzel Sanatlarspor  5-0   Soyaspor Gençlik Forma
07/01/2018 14:00 Erbaa Sentetik Saha Forma Erbaa Gençlikspor  3- 4  Ordu Dumlupınarspor

6.GRUP:

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
07/01/2018 13:00 Araklı İlçe Stadı Forma Denizüstüspor   10-0   1923 Trabzon Derneği Forma
07/01/2018 13:00 Demirkent Sentetik Saha Forma Geçit Belediyespor  0-0   Rize Yeşil Çayspor Forma
07/01/2018 15:00 Demirkent Sentetik Saha Forma Erzincan Gençler Gücü  1-3   Rusumat 4 Gençlikspor Forma

7.GRUP:

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
06/01/2018 11:00 Iğdır Kışla Semt Sahası Forma 76 Iğdırspor 1 – 0 Muş Yağmurspor Forma
07/01/2018 12:00 Yaşar Eryılmaz Stadı Forma Bayazıtspor   0- 10  Dicle Aslanspor
07/01/2018 12:00 Ağrı GHSİM Sahası Forma Ağrı Aile Sosyal Politikalar  4-0   Muş Alpaslanspor

8.GRUP:

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
06/01/2018 10:00 Şırnak Şehir Stadı Forma Nuhspor 5 – 0 Eruh Sağlıkspor Forma
06/01/2018 12:00 Aydınkonak Sentetik Saha Forma Batman Karşıyaka 1 – 5 Siirt Hasbeyspor Forma
07/01/2018 12:00 Aydınkonak Sentetik Saha Forma 1955 Batmanspor  6-1   Van Yolspor Forma

9.GRUP:

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
Forma Makamspor  3-0   Elazığ Bordo Atletikspor Forma
07/01/2018 12:00 Mansur Yardımcı Stadı Forma Adıyaman Beden Eğitim Öğretmenleri  

0- 7 

Şanlıurfa Gençlikspor Forma
07/01/2018 12:00 Seyrantepe Spor Komp. Forma Diyarbekirspor  3-1   Malatya Bayanlarspor Forma

10.GRUP:

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
06/01/2018 13:00 Nazım Koka Stadı Hatay BŞ Belediye Gençlikspor 0 – 9  K.Maraş Anadolu Gençlikspor Forma
06/01/2018 14:00 Batur Stadı Forma Gaziantep Karataşspor  0-7   Tavla Gençlikspor Forma
07/01/2018 13:00 Çekmece Belde Sahası Forma Hatay Sümerspor  3-0   Hatay Dumlupınarspor

11.GRUP:

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
07/01/2018 12:00 Tevfik Sırrı Gür Stadı Forma Mersin Gençlerbirliği  0-1   Mersin Camspor Forma
07/01/2018 12:00 Adana Gençlik Stadı Forma Adanagücü  0-2   Mezitli Mercanlarspor Forma
07/01/2018 12:00 Muharrem Gülergin Stadı Adana Akdeniz Demirspor  0-0   Tarsus Gençlerbirliği Forma




12.GRUP:

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
06/01/2018 12:00 Erkilet 1 Nolu Saha Forma Kayseri Gençlerbirliği 3 – 4 Hasandağıspor
06/01/2018 14:00 Erkilet 1 Nolu Saha Forma Anadolu Yıldızlarıspor 4 – 2 Erenköyspor Forma

13.GRUP:

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
07/01/2018 12:00 Mamak İlçe Sahası Forma Ankara Metropolspor  9-1   Mengüspor
20/01/2018 13:00 Behiç Erkin Sahası Eskişehir Öncüspor Gençlik   –   Çankaya Eğitim Gençlikspor Forma
07/01/2018 15:00 Behiç Erkin Sahası Forma Çamlıca Gençlikspor  1-2   Gölbaşı Belediyespor Forma

14.GRUP:

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
06/01/2018 12:00 Şehit Muharrem Samur Pema Koleji Gençlikspor  1-4   Konyaaltı Gençlikspor Forma
07/01/2018 Forma Isparta 32 Gençlikspor  1-0   Yeni Burdurspor Forma
07/01/2018 11:30 Zeytinköy 4 Nolu Saha Forma Antalya Demirspor 0-10   Yeni Kemer Belediyespor Forma

15.GRUP:

6.GRUP:

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
07/01/2018 12:00 Şirinköy Sahası Horozkentspor 10-0   Nazilli Belediyespor Forma
07/01/2018 14:00 Şirinköy Sahası Forma Denizli Gençler Gücü Spor   –   7 Eylül Gençlikspor
07/01/2018 15:00 Fethiye Sentetik Saha Forma Fethiyespor 2 -0   Selçuk Belevi Gençlerbirliği Forma

16.GRUP:

 

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
06/01/2018 15:00 Manisa 8 Eylül Sahası Forma Manisa Gençlerbirliği 2 – 1 Şehzadeler 8 Eylülspor Forma
07/01/2018 11:00 Karşıyaka Hasan Türker Forma Karşıyaka BESEM  4-0   Elitspor Forma
07/01/2018 15:00 Manisa Atatürk Olimpiyat Manisa Esnafspor 1 –  3 Turgutlu Belediyespor Forma

bilgindefterlicom’a aittir.İzinsiz kopyalanıp paylaşım yapılamaz.

Haberle ilgili bir konuda bilgindefterlicom@gmail.com adresine mesaj atabilirsiniz

 

 

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi