Ana Sayfa ANA SAYFA İzmirli Kadınlardan Konaklı Kızlara Destek

İzmirli Kadınlardan Konaklı Kızlara Destek

94 gösterim
0
Spread the love

05112013091922
Konak Belediyespor Kadın Futbol Takımı, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde oynayacakları tarihi maç öncesinde Kadın Hakları Koruma Derneği’nin düzenlediği yemekte moral depoladı.
Şampiyonlar Ligi’nde gözünü çeyrek finale diken Konak Belediyespor Kadın Futbol Takımı, Avusturya’dan SV Neulengbach ile oynayacağı maçlara hazırlanırken, İzmirli kadınların Konaklı kızlara destekleri giderek artıyor. Fuar Kültürpark içinde yer alan Tenis Kulüp’te düzenlenen geceye Konaklı kadın futbolcuların yanı sıra teknik heyet, yöneticiler ve İzmirli kadınlar katıldı.

Konak Belediyespor Kadın Futbol Takımı’ndan övgüyle bahseden Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, “Erkeklere taş çıkarırcasına, Avrupa’da kazanılan başarılarla göğsümüzü kabartan kızlarımız, engelleri bir bir aşarak hedefe doğru emin adımlarla ilerliyor. Bu aşamada İzmirlilerden gelecek destekler çok önemli. Ama en büyük desteği kadınlarımızdan bekliyoruz” diye konuştu.

Kadın Haklarını Koruma Derneği İzmir Şube Başkanı Engin Demir ise Başkan Tartan’ın çağrısını yineleyerek, “Avrupa’ya Türk kadınının neler yapabileceğini bir kez daha kanıtlayan Konaklı kızlarımızın sonuna kadar arkasında duracağız. Tüm İzmirlileri ama özellikle kadınlarımızı 10 Kasım’da Alsancak Stadı’ndaki maça bekliyoruz” dedi.

Foto:

Kaynak:http://www.konak.bel.tr

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi