Ana Sayfa ANA SAYFA Hatay Dörtyol Lig’e hazır

Hatay Dörtyol Lig’e hazır

110 gösterim
0
Spread the love

dortyol

 

Hatay’ın Dörtyol ilçesinin tek bayan profosyonel futbol takımı Dörtyol Belediyespor kadın futbol takımının ilk maçı Pazar günü.

3. Lig 7. Gurupta mücadele edecek Dörtyol Belediyespor Bayan Futbol takımı çekilen kura ile fikstürü belli oldu.
İlk maçında Tarsus İdmanyurdu ile Pazar günü saat 13:00’da ilk maçına çıkacak olan Dörtyol Beldiyespor Bayan Futbol takımının logo ve forması da yenilendi.

Dörtyol Beldiyespor’un başarılı teknik adamı Aydın Fatih Kahveci; “İlçenin tek bayan profosyenel futbol takımı olan Dörtyol Belediyespor Bayan Futbol takımımız İstanbul’da çekilen kura ile 7. grupta mücadele edeceğiz.

“Milli Ruhun Şahlandığı Şehir

Dörtyol Belediyemizin logosunun değişmesiyle birlikte formalarımız da değişti. İlçemizi Türkiye’de layıkıyla temsil edip tanıtımı içinde elimizden geleni yapacağız ki bu amaçla formamızın üzerine Milli  Mücedelede İlk Kurşun’un Dörtyol’da atıldığını vurgulayan “Milli Ruhun Şahlandığı Şehir” ibaresi de yer alacak.
Dörtyol Beldiye Başkanımız Sayın Yaşar Toksoy’a ve bizlere her şartta desteklerini esirgemeyen taraftarlarımıza ayrıca teşekkür ederim.”

Kayveci, “Pazar günü Mersin’de Toroslar Satadında Tarsus İdmanyurdu ile ilk maçımıza çıkacağız. İlk maçımızdan galibiyetle ayrılarak lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Bunun için takımın tüm futbolcularına güvenim tam. Amacımız 2. lige çıkmak” dedi.

Bizde Hatay Marka Şehir Gazetesi olarak ilçemizin tek profosyonel bayan futbol takımı olan Dörtyol Beldiyespor Bayan Futbol Takımına 3. ligde başarılar dileriz.

Haber: Rıdvan KAYA/markasehirgazetesi.com

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi