Ana Sayfa ANA SAYFA Hasan Alemdar “Biz 15 yıldır … “

Hasan Alemdar “Biz 15 yıldır … “

575 gösterim
0
Spread the love

Kocaeli Bayan Futbol Takımı Teknik Direktörü nam-ı değer kupa beyi Hasan Alemdar son kupayı dün oynanan Yıldız Kızlar müsabakasında kazandı . Sayfamıza konuşan Hasan Alemdar şunları aktardı ;

“Öncelikle tabiki şampiyon olmak çok güzel.Biz her gün antremen yaparak turnuvalara hazırlandık .Futsal da final oynadık ,Kadınlar 2.Lig’inden 1.Lig’ine çıktık ve Yıldız Kızlar da da şampiyon olduk bu sene neredeyse tüm finallerde vardık.

Biz 15 yıldır Kadın Futbolunun içinde varız ve defalarca şampiyon olduk ve defalarca final oynadık.Bu bizim için gerçekten çok güzel bir duygu ,çalışmalarımızın ,emeklerimizin karşılığını almak bizi gerçekten mutlu ediyor .Bu anlamda gerçekten çok sevinçliyim.Oyuncularımız kar da kış da yağmur da her dönem çılıp antreman yaptı.Asla soğuk diye antreman iptal etmedik.İzmit’in her bölgesinde çalıştık .İnanın dün Yıldız Kızlarda Türkiye Şampiyonu olduk bugün yine antremanımız var .Kocaelinde yaklaşık 300 tane sporcumuz var .İlk başladığımız dönemlerde sporcuları biz arıyorduk antremana gel diye velisine kadar ulaşmaya çalışıyorduk ikna etmek için fakat şuan da öyle değil şuan veliler bizi arıyor idmanınız var mı ? ne zaman idmanınız var ? bende kızımı göndermek istiyorum diye.

Kocaeli bu konuda Türkiye de marka oldu diye düşünüyorum.Bu şampiyonlukta bizim için çalışmalarımız taçlandırmış oldu.Ben sizin vasıtanızla özellikle Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve Gölcük Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum ,Kocaeli Spor otobüsünü vererek bizi maça gönderdi ve uğurladı maçta da başarı dileklerini iletti.Bu anlamda kendisine de çok teşekkür ediyorum “ İfadelerine yer verdi.

HASAN ALEMDAR’IN ŞAMPİYONLUK LİSTESİ

Hasan Alemdar Kocaeli BF takımını kurmadan önce ki yani yaklaşık 3 yıl önceki şampiyonluk listesi ile neredeyse 20 kupa kaldırdı.


bilgindefterli.com’a aittir.Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi