Ana Sayfa ANA SAYFA Harb-iş Spor Yeni Sezona Hazırlanıyor

Harb-iş Spor Yeni Sezona Hazırlanıyor

62 gösterim
0
Spread the love
harb-isspor-yeni-sezona-hazirlaniyor-136959
Önümüzdeki sezon Kadınlar 3. Ligi’nde ilimizi temsil edecek olan Gölcük Harb-İşspor futbol takımı yeni sezon hazırlıklarını haftada üç antrenmanla sürdürüyor

HAFTADA ÜÇ GÜN ÇALIŞIYORLAR

Geçtiğimiz aylarda ilimizde düzenlenen Genç Kızlar Futbol Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi temsil eden ve grubun güçlü takımı Karadeniz Ereğlispor’a talihsiz bir şekilde yenilerek elenen Gölcük Harb-İşspor önümüzdeki sezon Kadınlar 3. Lig’inde Karşıyaka Koleji ile birlikte ilimizi temsil edecek. Kırmızı-lacivertliler yeni sezon çalışmalarını haftada üç gün antrenör Hasan Alemdar nezaretinde yaptıkları idmanlarla sürdürüyor. Haftanın iki günü Gölcük’te çalışan Gölcük Harb- İşspor’un kızları önceki gün Mehmet Ali Kağıtçı Stadı’nda çalıştı. Antrenmanı kulüp başkanı Adnan Zorer de izledi. Teknik çalışmalar, beşe iki, dar alanda şut ve çift kale çalışmasının yapıldığı antrenman yaklaşık bir buçuk saat sürdü. Takımın antrenörü Hasan Alemdar müsabaka tarihlerinin netleşmesinin ardından tempoyu yükselteceklerini ifade etti.

 

KADINLAR 3. LİGİNDE MÜCADELE EDECEK

Önümüzdeki sezon ilk kez katılacakları Kadınlar 3. Lig’de şampiyonluk hedeflediklerini dile getiren antrenör Hasan Alemdar takımın yaş ortalamasının 16 olduğunu ifade etti. Oyunculardan 12-13 tanesinin milli takım oyuncusu olduğu hatırlatan Alemdar: “Biz Gölcük Harb-İşspor olarak dışarıdan büyük paralarla transfer yapma taraftarı değiliz. Genç oyuncularımızla mücadele edeceğiz. Hedefimiz 3. ligde şampiyonluk” şeklinde konuştu. Geçtiğimiz aylarda ilimizde düzenlenen Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası’na da değinen Alemdar: “Grup müsabakalarında Karadeniz Ereğli daha avantajıydı. Çünkü bizim oyuncularımız geçen yıl Derincespor’daydılar. Takım dağıtılınca bir yıl boş geçirdiler. Yeterli antrenman yapamadan şampiyonaya katıldık. Talihsiz bir şekilde Karadeniz Ereğli’ye mağlup olduk ve gruptan çıkamadık. Önümüzdeki sezon sadece gençlerde değil, yıldızlarda da mücadele edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi