Ana Sayfa ANA SAYFA Genç Kızlar Türkiye şampiyonaları başlıyor

Genç Kızlar Türkiye şampiyonaları başlıyor

250 gösterim
0
Spread the love

Genç Kızlar kategorisinde grup müsabakaları, kulüplerin coğrafi dağılımı ile 3 veya 4’er takımdan toplam 32 grupta tek devreli lig usulüne göre oynanacak. Gruplarını ilk sırada tamamlayan takımlar 1. Eleme Turu’nda mücadele etmeye hak kazanacak. Genç Kızlar Şampiyonası grup müsabakaları 29 Ocak – 2 Şubat 2018 tarihlerinde oynanacak.

Önemli Bilgilendirme:

Şampiyonalar öncesinde kulüplerin oyuncu listesi göndermelerine gerek yoktur. Yaş aralığına uygun kulübe tescilli tüm sporcular müsabakalarda yer alabilir.
Her iki kategoride grupları belli olmayan takımların kura çekimi 2 Ocak 2018 Salı günü saat 14.00’te yapılacak. Müsabakaların oynanacağı iller ve statlar kura çekimi sonrasında belirlenecek.

Kulüp temsilcileri 2017/18 Sezonu Yıldız ve Genç Kızlar kura çekimini canlı olarak aşağıdaki linkten izleyebileceklerdir.
http://meeting.tff.org/ygkkc18/

Katılımcılar, kura çekiminin başlamasına 10 dakika kala canlı yayın odasına kabul edilecek. Katılımcı olarak canlı yayın odasına girecek kulüp yetkililerinin, temsil ettikleri kulübün isimlerini “kullanıcı adı” olarak yazmaları önemle rica olunur.
Gruplar belli oldu ;

Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası belli oldu


Kaynak : TFF.Org

Haberle ilgili bir konuda bilgindefterlicom@gmail.com adresine mesaj atabilirsiniz
Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi