Ana Sayfa ANA SAYFA Gamze İskeçeli “Tarih Yazmaya Devam Edeceğiz !”

Gamze İskeçeli “Tarih Yazmaya Devam Edeceğiz !”

75 gösterim
0
Spread the love

Şampiyonlar Ligi’nde son 16’ya kalan Konak Belediyespor’dan devlere çağrı.

Avrupa’da Türkiye’yi başarıyla temsil eden İzmir ekibinin oyuncuları  “Beşiktaş,Fenerbahçe ve Galatasaray da kadın futbol şubesi konusunda atılım yapsın. Ülkemizin adını bu alanda da tüm dünya duysun” dedi.

Avrupa’da Türkiye’yi başarıyla temsil eden İzmir ekibinin oyuncuları  “Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray da kadın futbol şubesi konusunda atılım yapsın. Ülkemizin adını bu alanda da tüm dünya duysun” dedi.

tarif_yazamayadevamedicez

‘TARİH YAZMAYA DEVAM EDECEĞİZ’

TAKIMIN forvet oyuncusu Gamze İskeçeli, “Şampiyonlar Ligi’ndeki hedefimiz finale kadar gitmek. Gruptan çıktık tarih yazdık, son 16’ya kaldık tarih yazdık. Bu turu da geçerek tarih yazmaya devam edeceğiz. Kadın futbolu henüz iyi durumda değil biz ses getirdik biz söz ettirdik. Destek olunursa başarı devam eder. Biz önemli bir başarı elde ettik ancak maçlarımız canlı verilmiyor bu da bizi üzüyor.
Basın ve sosyal medya bizlere destek olursa Türk sporcularının adını sadece Avrupa’ya değil dünyaya duyurabiliriz” şeklinde konuştu. Kaleci Fatma Şahin ise, “Biz takım olarak bu seviyeye inanarak geldik. En kötü çeyrek final bekliyorum takımımdan. Rakip takımı iyi çalıştık, çalışmaya da devam ediyoruz, maçlarını izliyoruz. Kapasitemiz var amacımız evimizdeki ilk maçtan avantajlı skor elde etmek” ifadelerini kullandı.

Erkek takımı olsaydık dünyanın parası akardı

KONAK Belediyespor Teknik Direktörü Hüseyin Tavur da önemli açıklamalar yaptı. Tavur, “Böyle bir başarıyı erkek takımları elde etse, yere-göğe sığdırılmaz, dünyanın parası akardı. Artık Avusturya maçında herkesi yanımızda görmek istiyoruz. Sadece TFF’nin değil İzmirli iş kadınlarının ve sivil toplum temsilcilerinin ilgisizliğine de üzülüyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi