Ana Sayfa ANA SAYFA Ecrin Kurnaz’ın üvey dedesinden cinayet açıklaması!

Ecrin Kurnaz’ın üvey dedesinden cinayet açıklaması!

5,287 gösterim
0
Spread the love

Samsun’un Vezirköprü ilçesinde 7 Mayıs’ta kaybolan 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’ın cansız bedeni bulundu. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan üvey dede Nuri Kurnaz, ‘Cinayet konusunda net bir açıklama yapamıyorum.’ derken, Ecrin’in üvey babaannesi olan Hacer Kurnaz ise ‘Bir tane sabiden ne istediniz?’ ifadelerini kullandı.

Samsun’un Vezirköprü ilçesinde 22 gün önce evinin bahçesinde oyun oynarken bir anda ortadan kaybolan ve yoğun arama çalışmalarına rağmen 22 gündür bulunamayan Ecrin Kurnaz’ın cansız bedenine ulaşıldı. Orman Muhafaza Memurlarının ihbarı üzerine Kurnaz ailesinin evine 6 kilometre uzaklıkta bulunan Bağırsak Deresi mevkisinde Ecrin’e ait olduğu düşünülen ayakkabı ve elbise parçalarına rastlandı.

Memurların ihbarıyla olay yerine çok sayıda jandarma ve AFAD ekibi sevk edilirken, savcının incelediği cesedin parçalanmış halde bulunduğu ve yüzünde büyük bir tahribat meydana geldiği ve kemiklerden oluştuğu belirtildi. Cesedin bulunduğu bölgede rastalanan ayakkabı ve elbise parçalarının minik Ecrin’e ait olduğu ise anne Sevcan Kurnaz tarafından teyit edildi. Cinayet konusunda net bir açıklama yapamıyorum Ecrin’in cansız bedeninin bulunmasının ardından konuşan üvey dede Nuri Kurnaz, “Yetkililer evin 6 kilometre ilerisinde ayakkabı, elbise ve kafatası olduğu söylediler. Ben kendim görmedim. Çok üzgünüm. Adli tıpa gönderildiğini söylediler. En kısa zamanda sonuçların çıkmasını bekliyoruz. Ecrin’e ait olabileceğini söylediler. Başka birisi de çıkabilir. Bugün de savcı eşliğinde aramalar yapıldı. Ben bulunan ayakkabıyı bir kere görmüştüm. Deniz, yeni almıştı ve ışığı yanmıyor diye tamir etmeye çalışıyordu. Dün bulunan ayakkabının ışıklı olmadığını söylemişlerdi. Bugün de ışıklı olduğunu söylediler. Elbise de Ecrin’e ait olabilir. Elbisenin altı, evin önünde duruyor hala. Elbisenin onun olduğu söylenebilir. Cinayet konusunda net bir açıklama yapamıyorum” ifadelerini kullandı. Bir tane sabiden ne istediniz? Ecrin’in üvey babaanesi olan Hacer Kurnaz ise, ‘Bir tane sabiden ne istediniz?’ ifadelerini kullanarak, ‘Çocuğum evin önünden kayboldu. Bulunan elbiseler Ecrin’e ait. Bana da fotoğraflarını gösterdiler. Yanına gidip görmedim. Keşke gösterselerdi. Savcı eşime bulunan parçaların adli tıpa gönderildiğini söylemiş. Akşam ilk haberi aldığımızda bir tuhaf oldum. Ben böyle olmasını beklemiyordum. Birisi aldı da getirecek diye bekliyordum. Kim yaptıysa Allah’ından bulsun. Bir tane sabiden ne istediniz? Günlük oyun oynayan bir sabiydi. Bundan daha büyük bir acı olabilir mi? Kolumu kanadımı kırdılar. Ciğerlerimi söktüler” diye konuştu.

OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==> https://www.samsungazetesi.com/samsun-haber/ecrin-kurnaz-in-uvey-dedesinden-cinayet-aciklamasi-h1205457.html?fbclid=IwAR1cQh46l1j0cvbm9oF-W6wGmOKgf9RsoUoaqTjIS–I3tNTXYrT7J_3_6w

Samsun Gazetesi | Samsun Canlı Haber

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi