Ana Sayfa ANA SAYFA Denizlispor’dan Horozkentspor’a Destek

Denizlispor’dan Horozkentspor’a Destek

48 gösterim
0
Spread the love

Denizlispor, yaşadığı  zorluklara rağmen liginde başarılı bir performans gösteren Horozkent Kadın Futbol Takımı’na stat tahsis etti.

Denizlide faaliyet gösteren her kulüp ile dayanışma içinde olmaya çalışıyoruz diyen Denizlispor  Horozkent Kadın Futbol Takımı’nın ev sahibi olacağı ilk karşılaşmada Denizli Atatürk Bahçeşehir Koleji Stadyumu’nu kendilerine tahsis etti.

Buna göre, TFF Kadınlar 3. Lig’inde mücadele eden Horozkent Kadın Futbol Takımı’nın 17 Şubat Pazar günü saat 13.00’da Yeni Kemer Belediyespor ile oynayacağı maç Denizli Atatürk Bahçeşehir Koleji Stadyumu’nda oynanacak.

Denizlispor’umuzun başarısı ile birlikte şehrimizde futbol tutkusunun tekrardan canlandığını belirten Başkanı Ali Çetin, “Genç kızlarımız da kendi liglerinde çok başarılı bir performans gösteriyorlar. Şehir olarak onlara destek vermeliyiz. Bu kapsamda ilk olarak stadyumumuzu onlara tahsis ettik. Pazar günü oynayacakları önemli maçta onlara başarılar diliyorum. Halkımızın da onları destekleyeceğinden şüphem yok” diye konuştu.

Kaynak : http://www.denizlidogruhaber.com

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi