Ana Sayfa ANA SAYFA “DEMİR” GİBİ TAKIM :AMASYA EĞİTİMSPOR

“DEMİR” GİBİ TAKIM :AMASYA EĞİTİMSPOR

102 gösterim
0
Spread the love

amasya_egitimm

Bu Sezon TFF Kadınlar futbol 2.lig’inde mücadele eden Amasya Eğitim Spor Oyuncuları küçük olan yaşlarına rağmen lig’de fırtına estirdi.

“DEMİR” GİBİ TAKIMamasya_egitim

Antrenör Mustafa Demir’in oyuncuları bu sezon TFF Kadınlar futbol 2.lig’i 3.Grupta mücadele etti.Grubunu Ovacık Gençlik Spor’un

hemen Arkasında 21 puanla 2.bitirdi  .Yaşlarının Oynadıkları takımdaki oyunculara göre küçük olmasına rağmen kendilerinden yaşca büyük ve fizikce  güçlü olan rakiplerini geride bırakarak play off lara kalma başarısını gösterdi.

PLAY OFF’A ERKEN VEDA ETTİ

Lig’in iddalı olan bir diğer takımı Akdeniz Nurçelik spor u 3-0 gibi rahat bir skorla yenen

amasya_egitim (1)

Amasya Eğitim Spor 2.maçta Gaziantep

Fıstık Spor’a direnemedi ve 2-1 kaybetti bu sezonluk 1.Lig hayallerine Mustafa Demir ve Oyuncuları erken veda etti.

MİLLİ OYUNCU FABRİKASI 

Mustafa Demir Hilal Başkol, Arzu Kahyaoğlu, Ceren Çam, Beste Koldaş, Emine Hupal, İlayda Civelek gibi oyuncuları milli takıma kazandırd.


mustafa_demir4 DEFA TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDULAR 

Şehrin tek kadın futbol takımı olan Amasya Eğitimspor’un alt yapısının 6 yıl önce görev yaptığı Yeşilırmak İlköğretim Okulu sporcularından oluştuğunu belirten Demir, iskeleti aynı oyuncularla kurulu takım ile beşincilik, üçüncülük ve 4 defa Türkiye şampiyonluğu kazanırken, bin bir güçlükle kurulan Eğitimspor ile de bu yıl yıldız kulüplerde Türkiye şampiyonu olduklarını dile getirdi.

HABER WWW.BİLGİNDEFTERLİ.COM’A AİTTİR.KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi