Ana Sayfa ANA SAYFA Beşiktaş ve Dudullu antreman maçında karşılaştı

Beşiktaş ve Dudullu antreman maçında karşılaştı

104 gösterim
0
Spread the love

a2(23)

Dudulluspor ve Beşiktaş Yıldız Kız takımlarının Çilekli’deki karşılaşması yine dostça geçti. Beşiktaş yine galibiyete ulaşmasını bildi.Birbirlerini iyi tanıyan iki takımın karşılaşması, her iki taraf için de iyi bir gelişim fırsatı oldu. İstanbul’da aktif durumda kız altyapı programı ve maç yapacak rakip bulmakta zorlanan iki ekip, yılbaşından hemen önce Dudullu Stadı’nda karşılaşmışlardı. İlk maçı da 3-0 kazanan Beşiktaş, Çilekli’de yıldız oyuncusu Ayşe Şevval Ay’dan mahrum oynamasına karşın 3-1 galip gelmeyi bildi.

Karşılaşma ilk maça benzer şekilde Beşiktaş’ın fizik ve sahaya yayılım olarak üstün olduğu, ancak Dudulluspor’un teknik oyuncuları ile zaman zaman oyuna ağırlığını koyduğu bir tempoda gerçekleşti.  İlk yarıyı Beşiktaş Esra’nın kale sahasında buluştuğu topu ağlara göndermesi ile 1-0 önde kapattı. İkinci yarıya Dudulluspor baskı ile başladı. Ancak bir duran topta Elif’in ters kafa vuruşu ile golü bulan siyah beyazlılar oldu. İki farklı geriye düşen Dudullu gol için baskısını artırdı. Melisa’nın derin pası ile ceza sahasında buluşan Funda Ümraniye ekibini umutlandırdı. Ancak savunmadaki bir hatayı iyi değerlendiren Esra kendisinin ikinci, takımının üçüncü golünü atarak evsahibini rahatlattı. Karşılaşmanın son bölümünde iki takım da yedek oyuncularına şans verdiler ve Beşiktaş sahadan 3-1 galibiyet ile ayrılan taraf oldu.

İki ekip minik takımlar düzeyinde hafta sonu bir kez daha karşılaşacaklar.

STAD : Çilekli
HAKEM : Ferhat Akın
BEŞİKTAŞ : Kader, Doğa, Gizem, Melisa K., Beyzanur, Elif, Kadriye, Bilgesu, Tuğçe, Dilek, Esra (Melisa Ç., Aylin, Aleyna, Pınar)
DUDULLUSPOR : Ceren, Buse, Songül, Melek, Şehriban, Güllü, Melisa, Elif, Funda Avcı, Cansel, Sena (Yaren, Hülya, Kader, Gamze, Bahar, Özge, İlayda)

Erdem G

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi