Ana Sayfa ANA SAYFA Ataşehir’in hocasından örnek davranış !

Ataşehir’in hocasından örnek davranış !

312 gösterim
0
Spread the love

Kadınlar Futbol 1.Lig 13.hafta müsabakasında Ataşehir Belediyespor ile Karadeniz Ereğli Belediyespor karşı karşıya geldi.

İlk yarının sonlarına doğru Ataşehir Belediye Spor sol kanat oyuncusu İlayda’nın ikili bir mücadele sırasında ayağının yüzüne gelmesiyle KDZ. Ereğli Belediye Spor’un defans oyuncusu Kezban’ın burnu kırıldı. Ataşehir Belediyespor’un Teknik Direktörü Taner Öner ise hiç tereddüt etmeden örnek bir davranışa imza attı.

ÖNEMLİ OLAN SAĞLIK

Ataşehir Belediye Spor Teknik Direktörü Taner Öner ;  “Kızımızın burnu kırıldıktan sonra ilk müdahale saha içerisinde yapıldı. Ambulansı bekleyecek zamanımız yoktu. Kendi aracımla hemen yakınlardaki bir hastaneye götürdüm; film çekildi, gerekli müdahale yapıldı. Bizim için önemli olan sağlık… Maçın bitimine 5 dakika kala takımımın başına geçebildim. Hem kendi hem de KDZ. Ereğli Belediye Spor’un oyuncularını yürekten kutluyorum. Kezban kızımıza da sizlerin aracılığıyla bir kez daha geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, bir an önce sahalara dönmesini temenni ediyorum,” dedi.

AMBULANS OLMAMASI DİKKAT ÇEKTİ

Yaşanan bu talihsiz olaydan başka Ambulansın hazırda bulunmaması 8 Martın sadece bir günden ibaret olduğunu bizlere aksettirdi.


bilgindefterlicom’a aittir.İzinsiz kopyalanıp paylaşım yapılamaz.

Haberle ilgili bir konuda bilgindefterlicom@gmail.com adresine mesaj atabilirsiniz 

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi