Ana Sayfa ANA SAYFA ASP Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Külliye’de ziyaret etti

ASP Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Külliye’de ziyaret etti

97 gösterim
0
Spread the love

Ağrı Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik Spor Kulübü oyuncuları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan plaket aldı.
Dünya Kadınlar Günü münasebeti ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen törene, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından davet edilen Ağrı Aile ve Sosyal Politikalar Spor Kulübü, kulüp başkanı, antrenörleri ve sporcuları ile birlikte bu törene iştirak etti. Tören’de Cumhurbaşkanı’nın ilgi odağı haline gelen ASP Kadın Futbol Kulübü, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın elinden başarı plaketi aldı.
Ziyareti değerlendiren ASP Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Vefa Çelik, “Cumhurbaşkanımızın bizi özel davet etmesi, tabii ki bizde ayrı bir mutluluk, ayrı bir heyecan oluşturdu. Yönetici, antrenör ve sporcularım ile birlikte resepsiyona katıldık. Resepsiyon çok güzel geçti. Cumhurbaşkanımızın çocuklarımıza gösterdiği özel ilgi, ne kadar iyi bir çalışma ortaya koyduğumuzun resmidir” dedi.
Hedeflerinin 2.lige yükselmek olduğunu söyleyen Çelik “Müdürlüğümüze bağlı Sevgi Evlerinde kalan çocuklarımız ile il merkezinde özellikle kenar mahallelerde yaşayan dezavantajlı durumda bulunan çocuklarımızı bir spor kulübü çatısı altında topladık. 2016 yılında Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü Kız Futbol Takımı’nı kurduk. Amacımız başta futbol, basketbol, voleybol vb. sportif faaliyetlerle çocukların spora olan bağlılığı arttırarak dezavantajlı kesimleri spor ile hayata bağlamaktı. Türkiye’de 81 şubede tek bayan futbol takımı olan Ağrı ASP Gençlik ve Spor Kulübü olarak hedefimiz 2. Lige yükselmek. İnşallah bu şekilde ilimizi ve kadın bireyleri en iyi şekilde temsil edeceğiz. Bizlerden desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

FOTO GALERİ :


bilgindefterlicom’a aittir.İzinsiz kopyalanıp paylaşım yapılamaz.

Haberle ilgili bir konuda bilgindefterlicom@gmail.com adresine mesaj atabilirsiniz

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi