Ana Sayfa ANA SAYFA ASP ilk yarıyı lider bitirdi

ASP ilk yarıyı lider bitirdi

215 gösterim
0
Spread the love

Ağrı Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü kız futbol takımı, Türkiye Kadınlar 3. Lig 14 Grubunda ilk yarıyı namağlup lider tamamladı.

Türkiye Kadınlar 3. Lig 14 Grubunda ilk yarının son müsabakasında lig ikincisi Van Yol Spor ile karşı karşıya gelen Ağrı Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü müsabakadan 6-2 üstünlükle ayrılarak ligin ilk yarısını namağlup lider tamamladı. Müsabakanın genelinde aktif ve skora yönelik atak futbol oynayan Ağrı ASP GSK kız futbol takımı müsabakanın 7’inci dakikasında Esin BAYRAM’ın attığı golle 1-0 öne geçti. Etkili oyununa devam eden Ağrı Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübünün golleri müsabakanın 19 ve 41’inci dakikasında Hacer TARILIĞ, 53’üncü dakikasında Gizem BUDAK, 64’uncu dakikasında Sedanur KAÇMAZ ve 80’inci dakikasında Keziban TURUNG’tan gelirken, misafir takım Van Yol Spor’un golleri 28’inci dakikada Fatma GENCER ve 88’inci dakikada Pınar DURAK’tan geldi.

Müsabakayı 6-2 kazanan Ağrı Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor kulübü bu sonuçla ligin ilk yarısını namağlup lider tamamladı.
Müsabakaya istekli başladıklarını ifade eden Ağrı Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü Kız Futbol Takımı Antrenörü Halit ÇELEN, ” Grubumuzun ilk yarısının son müsabakası olması nedeniyle bu maça daha fazla istekli çıktık. Namağlup yolumuza devam ediyorduk, ligin ilk yarısınıda namağlup lider olarak tamamlamak için sporcularımız müsabaka gününe kadar  hiçbir antremanı kaçırmadan özveriyle çalıştılar. Çok şükür bu özverili çalışmalarınında sonucunu aldılar. Sporcularımızla beraber elimizden geleninin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. İnşallah ligin ikinci yarısında da bu şekilde devam edip grubumuzdan namağlup çıkmak istiyoruz. Müsabakalarımızda bizleri yalnız bırakmayan Ağrılı hemşerilerimize, bize destek veren Ağrı Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Mehmetşafi ERİM’e ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Ömer Faruk ŞİRAN’a teşekkür ederiz” dedi.

agri.aile.gov.tr

 

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi