Ana Sayfa ANA SAYFA Akdeniz Demirspor kulüp binasına kavuştu

Akdeniz Demirspor kulüp binasına kavuştu

76 gösterim
0
Spread the love

Bayanlar Futbol 2. Ligi’nde Adana’yı temsil eden Adana Akdeniz Demirspor Kulübü yeni kulüp binasına kavuştu.

Adana Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü F. Bayram Hadi, Şube Müdürü Kazım Tekin, Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Müdürü Akif Oflaz, ASKF Yönetim Kurulu Üyesi Celal Haktanır , spor adamı Ziya Barcı gibi iş ve spor dünyasının önde gelen isimlerinin katıldıkları Barajyolundaki kulüp binasının açılışında oyuncular da hazır bulundu.

2. Lig 4. Grup’ta maç eksiğine rağmen 2’nci sırada bulunduklarını belirten Adana Akdeniz Demirspor Kulübü Başkanı Hamdi Karanfil, “Henüz bir yıllık kulüp olmamıza karşılık altyapımızdan gelen toplam 72 sporcumuz ile birlikte kulüp binamız ile gelecek adına olumlu işlere imza attık. Tamamı Adanalı gençlerden oluşan takımımıza gösterilen bu büyük ilgi bizlere daha fazla güç vermektedir. Değerli yönetim kurulu arkadaşlarımız ve tecrübeli teknik direktörümüz Remzi Karagantemur ile birlikte başarılı çalışmalara imza atan kulübümüz doğru yoldadır.” diye konuştu.

Karanfil, Başkanvekili Tevfik Işık, 2. Başkan Suat Nisanoğlu ve Uğur Özbiçer, Asbaşkan Ali Turan Oğuz, Basın Sözcüsü Hüseyin Topak ile yöneticiler Sevinç Bilir, Bülent Işık birlik ve beraberlik içerisinde olduklarını belirterek, “Tamamı Adanalı sporculardan oluşan altyapıya büyük ağırlık veren kulübümüze destek verenlere teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştular

 

www.bilgindefterli.com

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi