Ana Sayfa ANA SAYFA A Milli Takımımız 1-4 Hırvatistan

A Milli Takımımız 1-4 Hırvatistan

261 gösterim
0
Spread the love

 

image

 

Kadın A Milli Futbol takımımız Erzurum Kazım Karabekir Stadı’nda ağırladığı Hırvatistan karşısında sahadan  1-4 ilk mağlubiyetle ayrıldı .Kadın Milli takımımız adına golü Yağmur Uraz kaydetti.

İLK 11 DE FARKLI İSİMLER

Kadın A Milli takımımız  Teknik Direktör Talat Tuncel Hırvatistan karşısında alışılmış kadronun dışında hareket ederek İlk 11 de Çağla Korkmaz ,İpek Kaya ,Gülbin Hız gibi oyunculara yer verirken Takımın Dinamosu Çiğdem Belci maça yedek soyundu

Kadın A Millilerimiz, 2017 UEFA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri 5. Grup’ta; Hırvatistan, Almanya, Macaristan ve Rusya ile mücadele ediyor. 40 takımın 5’erli olarak 8 ayrı grupta mücadele ettiği eleme maçları sonunda gruplarını lider olarak tamamlayan ve tüm grupların en iyi 6 grup ikincisi finallere direkt olarak katılmaya hak kazanacak. Geri kalan 2 grup ikincisi ise Play-Off Turu’nda karşılaşacak ve bu eşleşmeden galip çıkan ülke de finallere katılmaya kazanacak. 2017 UEFA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Temmuz/Ağustos 2017’de Hollanda’da düzenlenecek ve ev sahibi Hollanda finallere doğrudan katılacak. 2017 UEFA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri Eylül 2015 ile Eylül 2016 tarihleri arasında oynanacak. Play-Off Turu’na kalan iki takım ise 17-25 Ekim 2016 tarihlerinde çift maç eliminasyon sistemine göre karşı karşıya gelecek.

bilgindefterli.com

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi