Ana Sayfa ANA SAYFA Şanlıurfa diyor ki : “Destek verilse ” !

Şanlıurfa diyor ki : “Destek verilse ” !

19 gösterim
0
Paylaş

Şanlıurfa’yı Kadınlar futbol 3. Liginde temsil eden Şanlıurfa Gençlikspor Kadın futbol takımı deplasmanda Adıyaman Beden Eğitimi Öğretmenleri ve Spor takımını 7-0 mağlup ederek liderliğini sürdürdü.

Türkiye Kadınlar 3. Lig 9. Grupta Şanlıurfa’yı temsil eden tek  Kadın Futbol takımı Şanlıurfa Gençlikspor bu sezon aldığı galibiyetlerle lige damgasını vurarak şampiyonluğa doğru koşmaya başladı.

Şanlıurfa’yı en iyi şekilde temsil etmeye çalışan ve hiçbir yerden destek almayan, kendi ayaklarının üzerinde durmaya çalışan Türkiye 3. Ligdeki gururumuz Şanlıurfa Gençlikspor Kadınfutbol takımı ligin 6.Haftasında deplasmanda oynadığı Adıyaman Beden Eğitimi Öğretmenleri ve Spor takımını 7-0 mağlup ederek liderliğini sürdürdü.

Deplasmanda oynamasına rağmen Adıyaman Beden Eğitimi Öğretmenleri ve Spor takımı karşısında ortaya koydukları başarılı futbol ile üstün bir grafik çizen Gençlikspor Kadınfutbol takımı her iki yarıda bulduğu gollerle maça damgasını vurarak sahadan 7-0 farklı skorla ayrılarak gülen taraf oldu.

Adıyaman Beden Eğitimi Öğretmenleri ve Spor takımı karşısında aldığı 7-0’lık galibiyetle puanını 15’e çıkartarak liderliğini sürdüren Şanlıurfa Gençlikspor Kadın futbol takımı bu hafta kendi evinde Makamspor’u konuk edecek.

“Abak, “Destek Verilirse Aşamayacağımız Engel Kalmaz”

Ligin 6. Haftasını lider olarak geçiren Şanlıurfa gençlikspor Bayan futbol takımı Başkanı Mustafa Abak deplasmanda oynanan Adıyaman Beden Eğitimi Öğretmenleri ve Spor takımını 7-0 mağlup ederek liderliğini sürdüren futbolcularını kutladı.

Abak, “Maddi imkansızlıklara rağmen 3. Lig 9. grupta liderliğimizi sürdürmekteyiz. Kendi imkanlarımızla ayaklarımızın üzerinde durmaya çalışmamıza rağmen bu kızlar bu ligde çok şeyi hakkediyorlar. Bizlere gereken maddi destek sağlanırsa aşamayacağımız engel kalmayacaktır.

Şimdiye kadar mücadele ettiğimiz bütün müsabakalarda kendi imkânlarımızla mücadele etmeye çalıştık. Hiçbir Allah’ın kulundan destek almadık. Allah’ın izniyle lig sonunda mutlu sona ulaşarak Şanlıurfa’ya şampiyonluğu getireceğiz. Takımda mücadele eden herkese ortaya koydukları başarıdan dolayı kutlarım.” Dedi.


Kaynak :urfanatik.com

Haberle ilgili bir konuda bilgindefterlicom@gmail.com adresine mesaj atabilirsiniz

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi