Ana Sayfa ANA SAYFA 2 Büyük Kulüpten Kadın Futbol takımlarına büyük jest !

2 Büyük Kulüpten Kadın Futbol takımlarına büyük jest !

582 gösterim
0
Spread the love

Antalya da gerçekleştirilecek olan Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası ve Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası finallerinde boy gösterecek olan Kayseri Gençlerbirliği ve Denizli Horozkent Spor’a Türkiye’nin 2 büyük kulübünden otobüs desteği geldi.

Kayseri Spor Başkanı Erol Bedir Kayseri Gençlerbirliğine kulübün resmi otobüsüne tahsis etti.Şampiyonluğunu ilan eden Denizlispor ise buna kayıtsız kalmadı ve Horozkent Spor’a finaller için kulübün otobüsünü tahsis etti.

 

“HER ZAMAN AMATÖRÜN YANINDAYIZ “

Kayserispor Başkanı Erol Bedir konuyla ilgili yaptığı açıklamada,” Biz Kayserispor olarak Kayseri şehrinin başarısı için çabalıyoruz. Yine bizim gibi, Kayseri için mücadele eden amatör takımlarımız da var. Bunlardan bir tanesi de Kayseri Gençlerbirliği Bayan Futbol takımımız. Türkiye Finallerine kalan bu takımımıza bir jest de biz yapmak istedik. Takım otobüsümüzü finallere gitmeleri için kendilerine tahsis ettik. Her zaman takımlarımızın yanındayız” dedi.

“KAYSERİSPOR’A VE EROL BAŞKANA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Kayseri Gençlerbirliği Bayan Futbol Takımı Başkanı Osman Bahadır Kökoğlu, “ Bu güzel jestten dolayı Kayseri Kulübüne ve Başkan Erol Bedir’e çok teşekkür ediyoruz. Finaller öncesi oyuncularımıza büyük bir moral olacak. Geçen yıl Genç Kızlarda Türkiye Şampiyonu olmuştuk. İnşallah bu yıl hem Genç hem de Yıldız Kızlarda olmak istiyoruz” dedi.

Bizde bilgindefterli.com olarak Kayseri Spor başkanı Erol Bedir’e ve Denizlispor başkanı Ali Çetin’ e teşekkür ediyoruz.


bilgindefterlicom’a aittir.Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi