Ana Sayfa ANA SAYFA Konak Belediyespor’da Tavur isyanı

Konak Belediyespor’da Tavur isyanı

115 gösterim
0
Spread the love

1437912847_normal

KADINLAR 1’inci Futbol Ligi’nde üst üste üç sezondur şampiyon olan Konak Belediyespor dağılma aşamasına gelirken, sözleşmesi uzatılmayan bu büyük başarının mimarı teknik direktör Hüseyin Tavur, kulüpte yaşanan ayak oyunlarından dert yandı.

Mavi beyazlı ekibin başarısı için 9 yıl gecesini gündüzüne katarak çalıştığını belirten Tavur, “Sezon başında Kulüp Başkanı Zeki Günen’e, ‘Benim için para önemli değil, önce futbolcularla anlaşın’ dememe rağmen benimle bir daha görüşmeden, takımın başına başka antrenör getirdiler. Yetmezmiş gibi, beni paragöz biri gibi göstermeye çalıştılar” dedi

Geçen sezon son 6 ayda kendisinin ve futbolcuların tek kuruş para almadan takımı şampiyon yapıp, üçüncü kez Şampiyonlar Ligi’ne katılma hakkı elde ettiklerini hatırlatan Tavur, “Bana yapılan haksızlığa rağmen yöneticilere gidip, bunun bir ülke meselesi olduğunu, geri dönmek istemeyen tüm futbolcuları ikna ederek takımı Şampiyonlar Ligi’ne götürebileceğimi, dönüşte istemezlerse benimle çalışmayabileceklerini söyledim ama olumlu cevap alamadım. Merak ediyorum, bu olaylardan Belediye Başkanı Sema Pekdaş’ın haberi var mıdır? Bizim suçumuz başarılı olmak mı” şeklinde konuştu.

kaynak :DHA

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi