Ana Sayfa ANA SAYFA 1207 Antalyaspor Büyükşehir Belediye Başkanı Akaydın’ı ziyaret etti

1207 Antalyaspor Büyükşehir Belediye Başkanı Akaydın’ı ziyaret etti

63 gösterim
0
Spread the love

Türkiye Yıldız  Kızlar ve Genç Kızlar Şampiyonası’nda Türkiye üçüncüsü olan 1207 Antalya SK  Kadın Futbol Takımı’nı makamında ağırlayan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, “Kızlarımızın başarısı beni gururlandırdı” dedi.

Antalya’nın tek kadın futbol takımı olma özelliği ile başarılara imza atan 1207 Antalyaspor Bayan Futbol Takımı Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın’a nezaket ziyaretinde bulundu. Sporculara ziyarette Kulüp Başkanı Süleyman Türk, Teknik sorumlu Hüseyin Türk ve Antrenör Özlem Araç eşlik etti.

Takım hakkında Başkan Akaydın’a bilgi veren Süleyman Türk, Türkiye Yıldız Kızlar Şampiyonası’nda ve Türkiye Genç Kızlar şampiyonası’nda Türkiye üçüncüsü olduklarını belirterek, “Kadromuzda milli takımlarda oynayan 4 oyuncularımız var, Antalya ve kulübümüz adına gururluyuz” dedi.

Ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın ise genç sporcuları tebrik ederek, “Kızlarımızın bu başarıları beni gururlandırdı. Büyükşehir olarak kızlarımızın başarısına gereken desteği vereceğiz” dedi.

Genç sporculara hediye sunan Başkan Akaydın’a 1207 Antalyaspor sportif direktörü Hüseyin Türk tarafından üzerinde ismi yazılı forma hediye edildi.

Foto:

Kaynak:http://www.bayanfutbol.com

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi