Ana Sayfa ANA SAYFA ‬ Bu maç Tarihte ilk kez olacak ! ‬

‬ Bu maç Tarihte ilk kez olacak ! ‬

88 gösterim
0
Spread the love

Manchester United’ın takımı premier league’de mütevazı bir performans gösterdikten sonra yeni sezon için hazırlıklar başladı. Manchester United’in erkek ve kadın futbol takımları karşı karşıya geleceğini açıkladı.

İngiltere Premier Lig ekibi Manchester United premier league’de mütevazı bir performans gösterdikten sonra yeni sezon için hazırlıklar başladı. ilginç bir projeyi başladı. Manchester United’in erkek ve kadın futbol takımları yeni sezon öncesi hazırlık maçı yapacağını açıkladı. Kırmızı şeytanlar Takımın teknik direktörü Ole Gunnar Solskjaer’in ülkesi Norveç’te Temmuz ayında kamp yapacak olan takım, şampiyon olan kadın takımının tanıtımı için bu maçı oynayacağını belirtti. Bu maç, futbol dünyasında profesyonel erkek ve kadın takımlarının ilk karşılaşması olacak. Kırmızı şeytanlar Takımı, bu sezon Kadınlar 2. Ligi’nde şampiyon olup yeniden en üst lige oldu.
Kırmızı şeytanlar Kadın takımının teknik direktörü Casey Stoney yaptığı açıklamada, “Sabırsızlıkla bekliyorum. Oslo gibi fantastik bir şehirde güzel bir maç oynayacağız. Bizim için sezon öncesi güzel bir sınav olacak. Bizi bu maça davet edenler gerçekten şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum yazmak istiyorum.

Yorum Eklendi